Nador keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Nador Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Nador su AFerry. Keltai į Nador, Maroke, yra iš Prancūzijos ir Ispanijos. Jūs galite imtis keltu į Nador iš Almerija, Barselona, Motril ir Sete.

Nador Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Nador yra valdomas Balearia, Grandi Navi VELOCI, NAVIERA Armas neįpareigojo. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Nador, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Nador, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Al Hoceima, Melilija ir Tanger Med, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Balearia ir kitų įmonių, veikiančių į ir iš Nador yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Nador bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Sète - Nador
(Grandi Navi Veloci)
311 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 9 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
  • Nador keltai
  • Nador keltai
  • Nador keltai

Apie Nador

Nador yra populiarus uosto ir pagrindinis prekybos centras žuvų, vaisių ir gyvuliams. Nador yra nedidelis žvejų uostas ir yra susijęs su Ispanijos anklave Melilijos pagal greitkelio. Taip pat yra nedidelis skaičius restoranų ir viešbučių. Nador yra manoma, kad būti įkurta berberų civilizacijos. Vėliau valdė finikiečiai, romėnai, ir arabai. Paukščių ir laukinės gamtos entuziastų tai puiki vieta apsilankyti. Pakrantės kelias iš Nador į Al-Hoceima eina per raudona uolos, žaliuojantis tarpeklius ir milžinišką skulptūrą giliai griovė kalvų. Iš marių Corniche yra malonu vaikščioti. Yra geras susisiekimas į Nador, su oro uosto, keltų uosto ir geležinkelio stoties, kuri turi aptarnavimą Fesas.

Keltai į ir iš Nador

Transmediterranea , turi modernias oro kondicionieriumi laivų, kurie yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis parką. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Laive Grandi Navi Veloci , keltų rasite la carte ir savitarnos restoranai, užkandžių baras parduotuves ir vaikų žaidimų aikštelės. Kai keltai taip pat yra kino, diskoteka, baseinas ir net sporto salę, jei norite tonizuoti prieš pataikyti į paplūdimį į savo paskirties vietą.

Naviera Armas " yra moderni parką laivų, kurių didelis pasirinkimas barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Nador uosto įrenginiai

Nador uostas turi didelį keleivių terminalą, kuris yra prijungtas prie krantinių iki begalę, kuriems takai.

Kelionė į Nador

Kaip Nador yra netoli Maroko nacionalinės kelių tinkle, prieiga negalėjo būti lengviau. traukiniai nador ribotas Maroko poilsio. Nador yra susijęs autobusu daugeliui didžiųjų miestų per Maroką.

Nador Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

La Route del Port, N25 Beni-Enzar, Morocco

Grandi Navi Veloci

La Route del Port, BP91 Beni-Enzar, Morocco

Naviera Armas

La Route del Port, Beni-Enzar, Morocco

Trasmediterranea

La Route del Port, N26 Beni-Enzar, Morocco