Naantali keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Naantali Maršrutai

Užsisakykite keltu į Naantali su AFerry. Keltai į Naantali, Suomija, galima gauti iš Alandų ir Švedijoje. Jūs galite imtis keltu į Naantali iš Kapellskar ir Langnas.

Naantali Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Naantali yra valdomas Finnlines. Kai ieškote keltu į Naantali, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Helsinkio ir Turku, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Naantali keltai su Finnlines yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Naantali bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Naantali keltai
  • Naantali keltai
  • Naantali keltai

Apie Naantali

"Naantali yra pietvakarių Suomijoje miestas, ir yra viena iš populiariausių turistinių vietų šalyje. Namo Mumių Pasaulio "pramogų parko ir fantastiška vieta gaudyti Mintys, Naantali turi eklektišką pramogų.

Mumių Pasaulio Theme Park yra fantastiška atrakcija mažais vaikais, remiantis Mumių knygose pagal Tove Jansson. Parke yra švietimo nuotykių ir yra įsikūręs ant Kailo saloje, tik trumpas kateris nuo Naantali. Parkas yra atvira tik vasaros mėnesiais, tačiau kartais šeimininkai specialius renginius per žiemą. Naantali Spa Hotel yra didžiausias SPA Suomijoje. Kurortas yra restoranai, baseinas ir kambarių teikiančių sveikatos ir grožio paslaugų įvairovė.

Naantali yra gerai tinka gaudyti iš Aurora Borealis, arba Northern Lights žvilgsnis, nes jie labiau žinomas. Šis įspūdingas gamtos ekranas negalima praleisti, jei turite galimybę pamatyti ją.

Keltai į ir iš Naantali

Finnlines " yra nusistovėjusi keltų kompanija su šiuolaikinio laivyno laivų, teikiančių aukščiausių standartų keltų kelionės. Laive rasite neprilygstamą lygius komfortą visą spektrą Laivo įrangos.

Jūs rasite savitarnos savitarnos restoranas, kur patiekiama puikią vokiečių ir suomių maistu, Jūreivio parduotuvė parduoda kosmetika, juvelyriniai dirbiniai, saldumynai , suvenyrai, gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai. Taip pat yra laive treniruoklių salė ir sauna skyriuje su tiek vyrams, tiek moterims sūkurine vonia.

Naantali uosto įrenginių

"Naantali yra plačiai žinomas kaip vienas iš geriausių uostų Suomijoje ir turi visi įrenginiai būtų galima tikėtis iš Skandinavijos keltų uosto.

Kelionė į Naantali

Vairavimo Turku, galite imtis Koulukatu/E8 ir pasukite į kairę į 185 (Naantali/Nåndendal), tada išvažiuokite 40/E18 (Neste/Kaanaa ). Toliau sekite E18 ir tada pasukite į dešinę, į Nesteentie/40. Toliau sekite 40 ir pagaliau pasukti į kairę į Satamatie. Uosto yra aiškiai pažymėtos, kaip jums arčiau prie jo.

Naantali Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas