Mykonos keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Mykonos Maršrutai

Užsisakykite keltu į Mykonos su AFerry. Jūs galite naudoti Mykonos imtis keltai aplink Kikladų, o taip pat Kretos, Graikijos ir Šiaurės Egėjo jūros salos. Buities paslaugos Cyclades yra iš Mykonos 10 keltų uostuose:

Keltai atstumu nuo Kikladų burės iš Mykonos į Evdilos, Heraklionas, Karlovassi, Katapola, Pirėjo ir Rafina.

Mykonos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Mykonos yra valdomas Blue Star Ferries, Cyclades Greitas keltai, Golden Star Ferries, Graikijos Seaways, Mino Linijos ir jūros Jets. Kadangi 6 keltų bendrovės veikia ir iš Mykonos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Mykonos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Blue Star Ferries ir kitų veikiančių įmonių ir iš Mikonosas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Mykonos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Mykonos keltai
  • Mykonos keltai
  • Mykonos keltai

Apie Mykonos

Mikonosas yra labai kosmopolitiška salos, išgarsintas per pastaruosius kelis dešimtmečius tarptautinės jet-set lankytojų, kurie praleidžia savo atostogas saloje. Mikonosas yra puiki vieta pamatyti graikų ir tarptautiniai įžymybėmis. Kai kurie žmonės mano, tu tikrai ne matė, ką Graikija turi pasiūlyti iki lankotės Mykonos.

Mykonos turi didelį naktinį gyvenimą su daugeliu diskotekos ir barai visoje saloje kartu su kai gražūs smėlėti paplūdimiai. Viską Mykonos yra draugiškas tiek vaizdingas miestas gražių baltų namų, siauros akmens takai ir vėjo malūnais kartu su daugeliu įdomių muziejų ir miesto centrų.

Mykonos taip pat siūlo virtuvių prisitaikyti prie didelio antplūdžio užsienio turistų, kartu su vietos graikų patiekalų įvairovę ir taip pat siūlo gražių gyvenamąsias patalpas ir kurortų šeimininką.

Keltai į ir iš Mykonos

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Egėjo greičio geležinkelio linijose ", moderni oro kondicionieriumi laivynas greitųjų laivų pasiūlyti platų įrenginių. Galite pasirinkti vieną verslą arba ekonominės klasės sėdėjimo ir jų laivai ateiti su kava ir užkandžiai barų, parduotuvių ir interneto prieiga.

su Agoudimos Linijos ", jūs rasite parduotuves, vidaus ir lauko barai, diskoteka, kazino, Wi-Fi interneto jungtys ir specialių vaikų žaidimų aikštelės. Šiltesniais mėnesiais galite apsvarstyti atsižvelgiant kritimo, laivo baseiną ant denio! You šventė bus tikrai pradeda momentą žingsnis laive.

Graikijos Seaways ", parką šiuo metu sudaro 34 laivų. 15 tradicinių keltų ir 19 greitaeigiai laivai. Taip pat kaip kajutės asortimentą, keltai pasiūlyti naujausias funkcijas, pavyzdžiui, restoranų, parduotuvių ir saulėje deniuose. Kai keltai taip pat baseinai kurios gali būti naudojamos per vasaros mėnesius. Šie modernūs laivai paprastai taip pat gali vykdyti transporto priemonių ir atlikti tarp maždaug 1300 ir 1900 keleivių.

Laive "Blue Star Ferries" , taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynių asortimentas , jūs rasite a la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, interneto prieigos, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

"Golden Star Ferries" , veikia vienas laivas, Superferry II ,. Laivas pilnai įrengtas, su WiFi ir palydovinę televiziją visame laive. Laive rasite neapmuitinamų prekių parduotuvės, užkandinė, namų kinas ir masažo kėdės. Laivas gali turėti iki 1,630 keleivių, 250 automobilių ir vežimėlio draugiškas.

Mykonos Port

Mykonos keltų uosto guli ant labai populiarus Graikijos saloje Mykonos, dalis Kikladų salų grupei. Mikonosas yra maždaug 41 kvadratinių mylių plotą. Jūs galite gauti reguliarius keltus iš Mykonos į kitus Kikladų salų ir Pireaus žemyninėje Graikijoje. Visi keltai iš Mykonos galima užsisakyti per AFerry

Mykonos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Agoudimos

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Blue Star Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Blue Star Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Cyclades Fast Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Golden Star Ferries

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Hellenic Seaways

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece

Sea Jets

New Port (Tourlos), Mykonos, Cyclades. NOTE: Ferries: "Sea Jet 2" & "Super Jet" Only: Old Port, Mykonos, Cyclades, 84600, Mykonos, Greece