Mano kelto linija keltai

Mano kelto linija
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad MyFerryLink nustojo veikti, tai kryžius kanalas tarnyba tarp Dover ir Calais, nes vidurnaktį 1 2015 galite palyginti keltai mūsų Dover į Calais keltai a>

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti 1 h prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Mano kelto linija Maršrutai

   Apie lenta MyFerryLink keltais

   Maistas ir gėrimais "

   MyFerryLink yra Prancūzijos bendrovė, todėl jums nenustebkite, kad maisto kokybė laive yra fantastinis. , Le Relais , yra neformalus savitarnos restoranas visai šeimai. Jūs rasite platų su kažkuo, kad atitiktų kiekvieno skonį ar tai vakarienė, pietūs arba visiškas pusryčių nustatyti jus už dieną.

   Jei išgalvotas greitai karšto arba šalto gėrimo arba užkandis, Le Pub , yra ideali vieta. Jūs rasite visą didžiojo britų šeimos pub atmosfera kaip jums greitis per kanalą.

   Prekybos laive "

   Jeigu jums reikia pasiimti paskutinės minutės metu laive ar išgalvotas gydyti save, per galvą La Boutique ". Jūs rasite puikias kainas vynų ir spiritinių gėrimų, kvepalų, saldainių ir šokolado, žaislų ir suvenyrų. Galite mokėti kortele ar grynaisiais pinigais arba svarais sterlingų ar eurais.

   Pritaikyta vaikams "

   Planavimas keliauti su vaikais? MyFerryLink "siūlo kai kurie iš geriausių įrenginių, skirtų jaunų ant kryžiaus kanalą. Dėl labai mažutėlių, rasite specialius darželio sritis laive su patogia kūdikių keičiasi.

   Vyresniems vaikams, ilgas automobilių diskai gali būti nuobodu. Playzone , siūlo puikus priešnuodis. Tai nuostabiai papuoštas saugus žaidimų aikštelė su karikatūros, žaidimai ir vaikų draugiškas baldai. Iki to laiko jūs atvykstate uoste, jūsų vaikai yra tikri, kad būti sušvelninta.

   Apie MyFerryLink laivų

   MyFerryLink laivynas sudaro dvi state-of-the-art keleivinius laivus su nuostabiu šiuolaikinių interjero dizaino: Rodeno " ir Berliozas ,. Abu šie laivai turi moderniausias saugumo ir navigacijos sistemas.

   Ar jums keliauti Rodeno " arba Berliozas , jūs rasite jūsų laivas siūlo išties platų įrenginių ir bet bus įspėjami - sėdynes yra toks patogus ir langai toks didelis, kad jūs tiesiog gali būti linkusios sėdėti atgal, atsipalaiduoti ir stebėti pasaulį pro jūsų langą.


   "Nepriklausomai nuo laivo jums naudoti savo Dover į Calais ar Calais Doverio kirtimo su MyFerryLink, Jūsų kelionė tikrai bus malonu nuo pradžios iki pabaigos.