Motril keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Motril Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Motril su AFerry. Jūs galite naudoti Motril imtis keltai aplink Ispanijoje ir Maroke. Buities paslaugos Ispanija yra iš Motril į Melilla o keltai toli iš Ispanijos plaukti į Al Hoceima ir Nador.

Motril Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Motril valdo NAVIERA Armas. Kai ieškote keltu į Motril, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Almerija ir Malagoje, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Motril keltai su NAVIERA Armas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Motril bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Motril keltai
  • Motril keltai
  • Motril keltai

Apie Motril

Motril yra Ispanijos miestas įsikūręs prie pietrytinės Andalūzijos Viduržemio jūroje. Be šio nuostabaus miestelio rasite daug restoranų, kur Jūs galite mėgautis puikiu maistu, paminklai, muziejai, parkai, nuostabių paplūdimių ir ilgą sąrašą lauke activities.Motril turi komercinę, laisvalaikio ir žvejybos uostas.

Keltai į ir iš Motril

"VRS Keltai , laivynas yra labai modernus ir VRS siūlo atsipalaiduoti ir profesionalų aptarnavimą. Jų didžiausias laivas vadinamas Tanger "Jet II , ir gali tilpti 900 keleivių. Jis gali turėti 238 automobilių arba 10 sunkvežimius ir 150 automobilius.

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Motril Port

įsikūręs pietinėje pakrantėje Ispanijoje, Motril nuorodos Pietų Europą ir Šiaurės Afriką su savo keltu į Maroką. Jūs galite užsisakyti šį keltu lengvai su AFerry.

Motril uosto įrenginiai

uosto statyba prasidėjo 1908 metais eksportuoti cukranendrių, druskos ir geležies. Jis įsikūręs šalia Paseo del Puerto.

Yra nemokama autobusu, kad nuves jus nuo Motril dokas su Malagos autobusų stoties atvykimo, ir atgal iš Malagos autobusų stoties į Motril už išvykimo. Rekomenduojame rezervacijos šią paslaugą iš anksto.

Kelionė į Motril

Motril yra gerai prijungtas keliais Ispanijos poilsio. Tai lengva gauti čia iš Malaga atsižvelgiant greitkelio, Autovía del Mediterraneo į Nerja ir tada N-340 į Motril. Iš Granada atsižvelgiant į A-44 į izbor, tada N-323 iki sankirtos su N-340 ir taip signalus į Motril. Ir, pagaliau, iš Almería atsižvelgiant Autovía del Mediterraneo ", kad Adra ir tada N-340 į Motril.

Motril Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Paseo del Puerto, 35, 18613, Motril, Granada, Spain

FRS

Paseo del Puerto, 35, 18613, Motril, Granada, Spain

Naviera Armas

18600 Motril, Granada, Spain