Motobu keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Motobu Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Motobu su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Motobu į Kagošima.

Motobu Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Motobu valdo Marix Line. Kai ieškote keltu į Motobu, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Motobu keltai su Marix Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Motobu bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Motobu keltai
  • Motobu keltai
  • Motobu keltai

Apie Motobu

Motobu įsikūręs ant šiaurinėje Okinavos sala. Mieste taip pat užima dvi salos: Minnajima ir Sesokojima. Garsusis "Okinawa Churaumi akvariumas susideda iš keturių aukštų, su milžiniškais cisternų platų rūšių.

Motobu apsuptas kitų salų į Okinavos prefektūra, Japonija todėl puikiai šakotuvas aplankyti vietas, kaip Kagoshima, Kametoku, Naha, Naze, Wadomari ir Joronas keltu. Iš Motobu miestas įsikūręs ant šiaurinėje Okinavos saloje. Lankytinos pamatyti, o praleisti laiką Motobu apima Omoro botanikos sodas ir Atogrąžų/subtropikų medelynas. Jei kaitintis yra jūsų dalykas Minnajima Paplūdimys yra verta aplankyti dėl neiboroughing salą Minnajima į Motobu.

Keltai į ir iš Motobu

A''Line , keltai teikti modernius įrenginius su interjero dizaino įkvėpė Japonijos ir Skandinavijos kultūrų. Laive rasite dušus, restoranų ir parduotuvių.

Marix linija keltai , turi dvi standartines ir laisvalaikio keltai siūlo įrenginius, kad jūs turite turėti atpalaiduojančią kelionę įskaitant patogios kajutės .

Motobu Port

Motobu užima dvi salos:. Minnajima ir Sesokojima ir tai namo garsaus Okinawa Churaumi akvariumas

Kelionė į Motobu uosto

uostas yra už 905-0225 Uzaki Motobu 5232, Motobu Cho, Kunigami pistoletas, Okinawa Kenas.

automobiliu perkėla yra apie 20 minučių nuo Nago mieste.

Motobu Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

A Line Ferry

Sakimotobu 5232, Motobucho, Kunigamigun, Okinawa , 905-0225, Japan

Marix Line

905-0225 Uzaki Motobu 5232, Motobu cho, Kunigami gun, Okinawa ken, Japan