Morro Jable keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Morro Jable Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Morro Jable su AFerry. Jūs galite naudoti Morro Jable imtis keltai aplink Kanarų salas, taip pat į Tenerifę. Buities paslaugos Kanarų salose galima gauti iš Morro Jable į Las Palmas de Gran Canaria, o keltai atstumu nuo Kanarų salų plaukti į Santa Cruz de Tenerife.

Morro Jable Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Morro Jable yra valdomas Fred Olsen ir NAVIERA Armas. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Morro Jable, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Morro Jable, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Puerto del Rosario, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Morro Jable keltai su Fred Olsen ir NAVIERA Armas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Morro Jable bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Morro Jable keltai
  • Morro Jable keltai
  • Morro Jable keltai

Apie Morro Jable

"Morro Jable yra mažas miestelis Jandia regione Fuerteventura, Kanarų salose. Morro Jable Keltų uostas yra įsikūręs netoli miesto centro ir siūlo keltų paslaugas iš Fuerteventura Gran Kanarija ir Tenerife.

Morro Jable yra įsikūręs Jandia regione Kanarų saloje Fuerteventura. Morro Jable yra įsikūręs salos pietuose, ir nuorodos Fuerteventura keltu su Las Palmas de Gran Canaria ir Santa Cruz de Tenerife.

Morro Jable yra populiarus kurortas, ir gali pasigirti mylių auksinių paplūdimių ir aiškių mėlynų jūroje. Morro Jable yra gerai įrengtas su vietos paslaugų bei patogumų ir turi daug parduotuvių, barų ir restoranų tarnauti daug turistų, kad aplankyti miestą kasmet.

Atokiau nuo turizmo centras, galite vaikščioti į Morro Jable senamiestyje, kur galite aplankyti neįprastą žvejybos uostas ir promenada. Morro Jable yra kai iš ilgiausių ir gražiausių paplūdimių Kanarų salose ir siūlo vandens sporto, pavyzdžiui, reaktyviniai slidinėjimo ir burlenčių.

Morro Jable siūlo daug pamatyti ir nuveikti, įskaitant alavijo centras, skirtas vienam iš pagrindinių Fuerteventūros augalus. Uždaryti Morro Jable yra taip pat populiarus golfo aikštynas ir pati Morro Jable siūlo restoranų ir barų nakties pramogų pasirinkimą.

Keltai į ir iš Morro Jable

Fred Olsen, Express keltai siūlome aukščiausios lygio paslaugas ir komfortą laive visus savo keltus. Jų laivyną sudaro tik iš naujausios kartos greitai keltais. Jų Greičiausi keltai gali pasiekti iki 38 mazgų (43 myliomis per valandą). Tačiau vėliau stabilizuojasi technologija užtikrins jums sklandžiai kelionę kiekvieną kartą.

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Morro Jable Port

"Morro Jable yra įsikūręs pietinėje labiausiai galo Kanarų salos Fuerteventura. Uosto gyvena žvejų, taip pat turistų lankomų objektų, tokių kaip katamaranų važiuoja ir keltais Gran Kanarijos. Keltai į ir iš Morro Jable galite lengvai užsisakyti kambarį per AFerry.

Morro Jable uosto įrenginiai

"Morro Jable Keltų uostas siūlo paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams asortimentą. Jo arti miesto centro leidžia keleiviams lengvą susisiekimą su miesto patogumais.

Kelionė į Morro Jable uosto

Automobiliu
Morro Jable uosto galima lengvai pasiekti iš bet kur saloje. Nuo Morro Jable oro Morro Jable uostas yra tik pagal vieną valandos kelio automobiliu į pietus nuo oro uosto.

Jei esate iš vienos iš pagrindinių miestų palei rytinę pakrantę saloje ir turėti nuomos automobilį, galite imtis FV-1 ir/arba FV-2 visą kelią žemyn kranto Morro Jable.

Autobusu
Jūs galite sugauti Maršrutas 10 autobusu, kuris veikia tarp oro uosto, Puerto del Rosario | (salos sostinė) ir Morro Jable. Įspėjame: autobusas nėra labai dažnai, patikrinkite Naudoti autobusai grafikas anksto.

Morro Jable Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Naviera Armas

Edificio Area de Puertos Puerto de Morro Jable, s/n, 35625 - Morrojable, Canary Islands (Fuerteventura)