Montevidėjas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite keltu į Montevidėjas su AFerry. Keltai į Montevidėjas, Urugvajus, yra prieinami iš Argentinos. Jūs galite imtis keltu į Montevideo iš Buenos Aires.

Montevidėjas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Montevideo valdo Colonia Express. Kai ieškote keltu į Montevidėjas, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Montevidėjas keltai su Colonia Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Montevideo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Montevidėjas keltai
  • Montevidėjas keltai
  • Montevidėjas keltai

Apie Montevidėjas

Montevidėjas yra sostinė Urugvajus įsikūręs Montevidėjas Bay, energingas vietoje su turtingu kultūriniu gyvenimu. Downtown Montevidėjas demonstruoja art deco ir neoklasikinės pastatus, o į pietryčius galima rasti prekybos centrų ir modernių dangoraižius paplūdimio bendruomenių, kaip antai Punta Carretas ir Pocitos. Muzika, teatras ir menai klesti čia -. Iš elegantiškų vyresnio amžiaus teatrų ir jaukus mažai tango barų šiuolaikinių paplūdimio diskotekose

Montevidėjas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Colonia Express

Terminal de Tres Cruces, Av. Italia y Blvd. Artigas, Local 31A, , Uruguay