Juodkalnija Lines keltai

Juodkalnija Linijos
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Juodkalnija Lines keltu į Juodkalnijos ir Italijos. Juodkalnija Linijos pasiūlyti ryšius Juodkalnijos ir Italijos su savo modernių ir gerai įrengtas keltais - Sveti Stefan , ir Sveti Stefan II ,. AFerry visada turi pigūs kainas Juodkalnija keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Juodkalnija Lines keltai į juostą ir Bari. Žiūrėkite žemiau naujausias Juodkalnija Lines kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Juodkalnija Lines grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Atvykti į registraciją ne vėliau kaip likus 2 valandoms iki išvykimo. Keleiviai, kurie nesilaikys šios sąlygos, praras teisę į kelionę, vietą kajutėje ar jų transporto priemonės pervežimą - pinigai grąžinti nebus. Keleiviai privalo įsilaipinti į laivą ne vėliau kaip likus 30 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Juodkalnija Linijos Maršrutai

   Juodkalnija Linijos tvarkaraščio sezono

   • Baris Bar Keltai "
    Kai jie plaukti? kovo ir balandžio

   laive Juodkalnija Lines keltais

   Du laivai, Sveti Stefan , o , Sveti Stefan II , sudaro dabartinį Juodkalnija parką. Abu Juodkalnija Lines laivai yra pilnai įrengtas laivai siūlo platų įrenginių laive, įskaitant kokybės kajučių ir oro stiliaus vietų, erdvus holai ir restoranais vietinių gėrybių ir tarptautinės virtuvės ar išgalvotas visą valgio ar tik užkąsti.


   Ar jums plaukti ant Juodkalnija Linijos Baras Bari keltų maršrutą ar Juodkalnija Linijos Baras Ancona linijos, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę su šia gerai žinoma kompanija.