Mokpo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Mokpo į Jeju su AFerry. Mokpo kelto maršrutas yra naudingas ryšys tarp žemyninės Pietų Korėjos ir Jeju saloje. Žiūrėkite žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti Mokpo keltu su AFerry.

  • Mokpo keltai
  • Mokpo keltai
  • Mokpo keltai

Keltai į ir iš Mokpo

Kelionės su "SeaWorld Express" , jūs rasite daug patogumų jūsų pramogoms ir poilsiui asortimentą. Pabandykite borto žaidimų kambarys ar dainavimo kambarys pramogoms. Jei norite degalų, jums patiks bet įmontuotuosius Barai ir restoranai.


Taigi, užsisakyti Mokpo keltu paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Mokpo

Jei esate suinteresuoti, kad visa tai Mokpo turi pasiūlyti, miesto turas yra skirtas Jums. Kelionė, pateksite visame mieste, sustodami populiariausių vietų ir orientyrų jums ištirti plotas pėsčiomis.

populiaru objektai yra Nacionalinis jūrų muziejus, Gamtos istorijos muziejus, keramikos Livingware muziejus ir kultūros menų centras.

Mokpo Port

Mokpo įsikūręs pietvakarių pakrantės regione Pietų Korėjoje. Mokpo gali būti maža, bet ji yra svarbus prekybos uostas, jungiantis pusiasalį į Jeju salą. Keltai iš Mokpo galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Kelionė į Mokpo uosto

Nuo Mokpo oro uosto, ten yra autobusų, kuri veikia su Mokpo traukinių stoties. Autobusai ir taksi paleisti iš geležinkelio stoties į keltų uosto, kuris trunka apie 5 minutes, arba galite imtis 20 minučių pėsčiomis.

Nuo Mokpo autobusų terminalas, autobusu Nr.1. Tai užtruks maždaug pusvalandį pasiekti keltų uosto.


Tikrinimas

Kadangi keliai iš Mokpo yra vidaus, įsiregistravimo procesas yra gana paprasta. Pėdų keleiviai paprašė atvykti į keleivių terminalo ne mažiau kaip 30 minučių iki išvykimo. Keleiviai su transporto priemonių prašoma atvykti į atitinkamą išvykimo vartų bent 2-3 valandas prieš išvykstant bilieto išdavimo ir vežti.


Mokpo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SeaWorld Express Ferries

10-6 Haeandong 1(il)-ga, Mokpo-si, Jeollanam-do, South Korea