Moby Lines keltai

Moby Lines
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Moby Lines keltu į Italiją ir Korsikos, Sardinijos ir Elbos salos. Moby Lines pasigirti 130 metų tradicijas ir jūrų transportu patirtį ir jų keltai pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą. AFerry visada turi pigūs kainas Moby Lines keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Moby Lines keltai į Piombino, Civitavecchia, Bastia, Olbia, Porto Ferraio ir daug daugiau! Visiems Moby Lines maršrutų ir naujausius kainų ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleivių be nuosavo transporto patikrinimas vyksta 30 min. prieš kelionės pradžią. Visų kitų keleivių patikra prasideda 90 min. prieš kelionės pradžią.

Maršrutai:
14
Trumpiausias pervažiavimas:
Bonifacio - Santa Teresa di Gallura
30 minutes
Populiariausias maršrutas:
Livorno - Bastia
Pigiausia:
Bastia - Livorno
80 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 3
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis

Moby Lines Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Livorno - Bastia
(Moby Lines)
121 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis - 2020 m. rugsėjo 23 d., trečiadienis
 • Automobilis + 2
Livorno - Olbia
(Moby Lines)
148 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis - 2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis
 • Automobilis + 2
Bastia - Livorno
(Moby Lines)
80 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 4 d., penktadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  laive Moby Lines keltai

  Moby Lines keltai turime platų įrenginių laive. Visi Moby Lines keltai turi vaikų žaidimų aikštelės, žaidimų kambariai ir restoranai, siūlantys skanus regioninės ir tarptautinės virtuvės .. Puikus nuotolio kajučių ir sėdimųjų variantų taip pat yra prieinama Jūsų patogumui.

  Ant lenta keletą Moby Lines keltai, taip pat bus rasti papildomų įrenginių, tokių kaip baseinu, a la carte restoranas, picerija ir barų.


  Apie Moby Lines keltai

  Moby Lines veikia plačią parką sudaro įprastinių keltai, kruiziniai keltai ir greitai kruizinius keltus. Nuo 1994 m, kiekvienas Moby Lines keltu buvo pripažintas su saugos vadybos sistemos , kad būtų užtikrintas saugumas, kokybė ir pagarbą aplinkai.


  Ar naudojate Moby Lines PIOMBO Portoferraio keltų paslaugos, Moby Lines Bastija Genuja keltai ar Moby Lines Olbija Civitavecchia keltų maršrutą, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę su Moby Lines keltais.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo laive Moby Lines keltų su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Gyvūnai apie Moby Lines yra ribojamas transporto priemonių denius ir išorės srityse kelto. Jie neleidžiama viduje. Šunys turi likti ant švino ir būti antsnukio visais laikais.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.