Minorka keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Menorka arba Menorka, yra viena iš populiariausių Ispanijos Balearų salų ir yra gerai žinoma turistams. Yra du pagrindiniai uostai Minorkos. Ciutadella yra į šiaurės vakarus nuo salos ir Mahon į pietryčius nuo salos. Jūs galite užsisakyti keltų su Acciona neįpareigojo ir Balearia į žemyninėje Ispanijoje, Maljorkoje ir tarp šių uostų pati saloje.

  • Minorka keltai
  • Minorka keltai
  • Minorka keltai

Keltai į ir iš Menorka

Acciona Transmediterranea s moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Balearia a> yra moderni, įspūdinga laivyno keltuose ir siūlo puikų aptarnavimą. Dauguma jų laivų pasiūlyti kabinos ir sėdimųjų variantų, baras/kavine, restoranas, TV ir parduotuvių asortimentą.

Taigi, užsisakyti keltu į ir iš Menorka paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Minorkos

Menorka yra vienas iš Ispanijos nuostabiu Balearų salų. Tačiau Menorka tradiciškai daugiau laid back ir šiek tiek mažiau turistinė nei Ibiza ar Maljorka. Čia rasite skaidrus vanduo įlankų supa žalia pušų ir paplūdimiai

Menorka -. Taip pat parašyti Menorka - priima savo vardą iš lotyniško žodžio "nepilnametis", nes jis yra mažesnis nei kaimyninėje saloje Maljorkoje , Salos šiaurėje yra puikus pėsčiųjų ir rasti paslėptus paplūdimiai, o pietus turi didesnius paplūdimiai ir kurortuose. Tačiau Menorka yra ne tik paplūdimio ir gamtos mėgėjams. Mahon ir Ciudadela siūlo daug restuarants, barų ir net klubus.