Mino Linijos

Mino Linijos
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry knygą iš Mino Linijos keltu į Italiją ir Graikiją, įskaitant Graikijos salas Kretą ir Korfu. Mino Linijos "moderni oro conditoned keltai pasiūlyti visą spektrą laive įrenginių ir AFerry visada turi pigūs kainas Mino Linijos keltais ir naujausi specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Mino Lines keltai į Ankona, Trieste, Igoumenitsa, Patras, Korfu, Venecija, Heraklionas, Pirėjo ir daug daugiau. Visiems Mino Lines maršrutų ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Mino Linijos grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
8
Trumpiausias pervažiavimas:
Ancona - Igoumenitsa
15 valandos
Populiariausias maršrutas:
Patras - Ancona
Pigiausia:
Patras - Ancona
258 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis

Specialūs pasiūlymai

Mino Linijos Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Patras - Ancona
(Minoan Lines)
258 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 12 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  laive Mino Linijos keltai

  Mino Linijos veikia modernus, gerai įrengtas parką keltais, kurie keleiviams pasiūlys platų įrenginių. Laive rasite visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę. Žinoma, visi jų keltai pasiūlyti platų sėdėjimo ir kajutės ir jie netgi kambarių aptarnavimas, jei reikia,

  .