Mino Linijos

Mino Linijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry knygą iš Mino Linijos keltu į Italiją ir Graikiją, įskaitant Graikijos salas Kretą ir Korfu. Mino Linijos "moderni oro conditoned keltai pasiūlyti visą spektrą laive įrenginių ir AFerry visada turi pigūs kainas Mino Linijos keltais ir naujausi specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Mino Lines keltai į Ankona, Trieste, Igoumenitsa, Patras, Korfu, Venecija, Heraklionas, Pirėjo ir daug daugiau. Visiems Mino Lines maršrutų ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Mino Linijos grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
10
Trumpiausias pervažiavimas:
Ancona - Igoumenitsa
15 valandos
Populiariausias maršrutas:

Mino Linijos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

    laive Mino Linijos keltai

    Mino Linijos veikia modernus, gerai įrengtas parką keltais, kurie keleiviams pasiūlys platų įrenginių. Laive rasite visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę. Žinoma, visi jų keltai pasiūlyti platų sėdėjimo ir kajutės ir jie netgi kambarių aptarnavimas, jei reikia,

    .