Milazzo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Milazzo su AFerry. Keltai į Milazzo, Sicilijoje, yra iš Aeolian Islands. Jūs galite imtis keltu į Milazzo iš Lipari, Panarea, Salina, Stromboli ir Vulcano.

Milazzo Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Milazzo yra valdomas Laisvės Lines. Kai ieškote keltu į Milazzo, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Milazzo keltai su Laisvės linijos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Milazzo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Milazzo keltai
  • Milazzo keltai
  • Milazzo keltai

Apie Milazzo

Milazzo sėdi ant šiaurinėje pakrantėje Sicilijos, tik 20km nuo Mesinos. Milazzo yra tradicinis uostamiestis su turistų dauguma išeidami į Aeolian Islands, arba ateina iš jų ištirti Siciliją. Tačiau, Milazzo turi keletą gražių reginių senamiestyje įskaitant pilies, kuri siūlo įspūdingas vaizdas. Įėjimas į pilį yra nemokamas.

Keltai į ir iš Milazzo

Snav Linijos , veikia 25 greitaeigių laivų flotilę, kiekvienas laivas, įrengtas su kambarius su oro kondicionieriumi, TV, muzika, foteliuose ir laive baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

Milazzo uosto įrenginių

"Yra daug parduotuvių, restoranų ir viešbučių ant jūros kranto, nes uostas yra svarbiausias Milazzo mieste.

Kelionė į Milazzo

traukinių stotis yra 3km į pietus nuo miesto centro ir miesto autobusais galima gauti iš uosto. Nuo traukinių stoties, Milazzo yra prijungtas prie Messina, Palermo ir Cefalu.

Autobusų paslaugos yra prieinamos ir iš Mesinos.

Milazzo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas