methana keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Methana yra miestas Peloponeso pusiasalyje. Mieste ir jo apylinkėse turi visas tipiškas Graikijos saloje savybes, bet plotas yra iš tikrųjų, prijungto prie žemyno siaura sausumos juosta. Netoli Atėnų kad šis puikus vietoje, jei jūs nenorite keliauti per toli. Žemiau galite rasti visus Methana keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • methana keltai
  • methana keltai
  • methana keltai

Keltai į ir iš Methana

Graikijos Seaways " yra vienas geriausiai žinomų keltų bendrovių Graikija. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie kartais gali būti iki 50% greičiau nei kitų įmonių su įprastiniais keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Jų keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Saronic keltai " veikia keturių laivų flotilę ; Phivos Archaeos "Apollon" Hellas " ir , Poseidonas Hellas" . Kiekvienas laivas yra įrengtas patogus holai, barai tarnauja karšto ir šaltų gėrimų ir užkandžių, ir daug atviro denio patirti vaizdu į Graikijos salas ir gražioje vandenyną.

Koks būdas jums į arba iš Methana, esate tikri, kad turite puikią kelionę su šia Graikijos keltų bendrovės.

Apie Methana

Methana yra vaizdingos miestas įsikūręs ant ugnikalnio pusiasalyje, rytinėje pakrantėje Peloponeso Graikijoje. Rašytojų, įskaitant Romos poetas Ovidijus, pranešė paskutinį ugnikalnio išsiveržimas Methana, 230 BC, kurios gali būti aiškiai matyti iš Atėnų, 100 mylių. Nuo Methana tai lengva keltu į Poros. Methana penisula yra yra puikus fotografų ir gamtos mėgėjams, ir ideali vieta pėsčiųjų, pėsčiųjų ir kalnų dviračiais, taip pat plaukimo ir snorkeling.

Methana Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Hellenic Seaways

Methana Port, Methana, Peloponnese, Greece