Melburnas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Melburnas su AFerry. Keltai į Melburnas, Australija, galima gauti iš Tasmanija. Jūs galite imtis keltu į Melburnas iš Devonport.

Melburnas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Melburnas valdo Dvasia Tasmanija. Kai ieškote keltu į Melburnas, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Melburnas keltai su Dvasios Tasmanija yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Melburnas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Melburnas keltai
  • Melburnas keltai
  • Melburnas keltai

Apie Melburnas

Melburnas yra antras pagal dydį Australijos miestas. Kaip kultūros sostinės, Melburnas gyvena Viktorijos laikų architektūra, platus prekybos įrenginių, muziejų, galerijų, teatrų, ir didelėse atvirose sodai. Melburnas pat atlieka priimančiosios į daugelio pagrindinių sporto renginių.

Melburnas yra pakrantės sostine pietrytinėje Australijos būklės Victoria. Melburno mieste sparčiai išplėtė metu aukso skubėti 1850 ir daugelis garsiausių miesto pastatų, nuo Parlamento rūmų Melburno kriketo Ground buvo pastatytas per šį laikotarpį. Šiandien, Melburnas yra įspūdingas modernus miestas, nors vis dar galite mėgautis Viktorijos epochą skonį su pasivaikščioti Lanes ir Arcades. Nėra apsilankymas Melburnas yra visiškai be keliaujate Great Ocean Road, namo į regiono garsiausių natūralaus žymus objektas, dramatiškų Dvylikos Apaštalų.

Keltai į ir iš Melburnas

Dvasia Tasmanijos yra daugybė įrenginių ir apgyvendinimo variantų, kad jūsų kelionė būtų kuo patogesnė. Čia taip pat rasite daug restoranų ir barų pasirinkimas degalų savo paskirties vietą.

Užsisakykite keltu į Melburnas iš Devonport paprastai ir saugiai AFerry.

Melburnas uostas

Melburnas yra Australijoje pietuose, Viktorijos valstybės. Tai yra pagrindinis prieigos taškas žmonių, atvykstančių į Australiją iš Tasmanija. Jūs galite užsisakyti keltų bilietus į ir iš Melburno uostą teisę čia AFerry.

Melburnas sala uosto įrenginiai

"Check in prasideda dvi su puse valandos iki išvykimo. Jūs turite patikrinti ne vėliau kaip 45 minučių prieš savo numatyto išvykimo laiko leisti užbaigti registraciją ir saugumo procedūrų.

Parkavimo arti Melburno terminalo nėra, tačiau tai yra atidžiai stebėti Taryba. Artimiausia automobilių stovėjimo aikštelė prie terminalo stotis prieplaukos, automobilių stovėjimo aikštelė, kur stovėjimo kontrolė veikia iki vidurnakčio septynias dienas per savaitę. Gatvė stovėjimo srityje yra sunku rasti, nes leidimo zonose.

Melburnas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Spirit of Tasmania

185 Bay Street, Port Melbourne VIC 3207, Australia