MedMar

MedMar
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti MedMar keltu tarp Casamicciola ir Pozzuoli, Neapolio ir Ischia, ir Pozzuoli ir Ischia. MedMar yra pirmaujanti Italijos keltų kompanija, kuri buvo įkurta daugiau kaip prieš pusę amžiaus. Jie šiuo metu veikia 14 laivus. AFerry visada turi pigūs kainas MedMar keltais.

Žiūrėkite žemiau visų MedMar maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo MedMar keltų grafiką.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

MedMar Maršrutai

   Apie valdybos MedMar keltais

   MedMar metu valdo 14 aukščiausios klasės laivų visi įrengti įrenginius parką, įsitikinkite, kad turite patogią ir atpalaiduojančią kelionę. Keltams labai trumpų maršrutų paprastai turi visas sąlygas galima tikėtis trumpą kelionę. Tačiau ilgesnį kelionėms, MedMar dirba keltai kaip LORA D'Abundo , kuri pasigirti platų įrenginių. Tai keltų gali gabenti iki 900 keleivių ir 110 automobilių, ir gali keliauti iki 19 mazgų.


   Koks būdas jums pasirinkti su šiuo gerai vertinamas ir seniai susikūrusios Italijos keltų kompanija, jūsų privalo turėti labai gerą kelionę be problemų.

   video

   MedMar YouTube video