Mediterranea Pitiusa keltai

Mediterranea Pitiusa keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Mediterranea Pitiusa keltu tarp dviejų pagrindinių Pityusic salos - Ibica ir Formentera. Mediterranea Pitiusa buvo įkurta 2000 metais ir turi keturis laivus parką. AFerry visada turi pigūs kainas Mediterranea Pitiusa ir naujausius specialius pasiūlymus.

Žiūrėkite žemiau naujausias Mediterranea Pitiusa keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Mediterranea Pitiusa keltai Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Mediterranea Pitiusa keltai laivyno ir traukinio įrenginiai

   "Mediterranea Pitiusa valdo 4 laivų flotilę, veikia dvi skirtingas paslaugas. "Jet Line paslaugos padaryti 70 km perėja vos 25 minučių, o Express paslaugos užtrukti šiek tiek ilgiau ne 35 minučių.

   Paslaugos, yra didelės spartos ir kaip toks borto įrenginių yra ribotas. Tačiau nuostabiu vaizdu galima buvo iš viršutinio denio, ir nuo apatinio denio per panoraminiais langais. Abu deniai turi patogų aviakompanija stiliaus krėslų.

   Ar jums užsakyti Mediterranea Pitiusa Keltai iš Formentera Ibiza, ar Ibiza Formentera, jūs žinosite, kad jūs turite daug nuo AFerry.

   video

   Mediterranea Pitiusa keltai YouTube video