vingiuoti Kelionės

vingiuoti Kelionės
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Meander Kelionės, įkurta 1977 metais, veikia kasdien išvykimus iš Kusadasi Turkija Samosas ir Pythagorio Šiaurės Egėjo graikų salų grupėje. Vingiuoti Kelionės yra Turkijos kelionių organizatorius specializuojasi kultūros turai dalintis istoriją ir religiją.

Jūs galite užsisakyti Meander Kelionių keltais su AFerry. Žiūrėkite žemiau detalus grafikas informaciją ir geriausiomis kainomis klientai rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

vingiuoti Kelionės Maršrutai

   Laive su Meander Travel

   Yra du laivai meandrinių Kelionės parko; Meander Express, ir Kušadasis Express" ,. Abu laivai yra greiti laivai ir gali atlikti daugiau kaip 240 keleivių. Borto yra patogūs laukiamieji su panoraminiais langais, lauko denio siūlo puikus vaizdas į Turkijos pakrantės ir Egėjo jūros.


   Apie Meander Travel

   Meander Travel "yra kelionių organizatorius, įkurta Turkijos 1977 metais bendrovė charters savo keltų paslaugas prisijungti Kušadasis su Samos ir Pythagorio.


   Ar jums pasirinkti vingiuoti Kelionės Kušadasis Samosas maršrutu, The Pythagorio Kušadasis paslaugos, arba bet kuri kita Meander Kelionės Buriavimas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.