Marselis keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Marselis Maršrutai

Užsisakykite keltu į Marselis su AFerry. Keltai į Marselio, Prancūzijoje yra Alžyras, Korsikoje, Sardinijoje ir Tunise. Jūs galite imtis keltu į Marselis iš 11 keltų uostuose:

Marselis Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Marselis yra valdo Algerie keltai, Korsika Linea, CTN La Méridionale. Kadangi 4 keltų bendrovės veikia ir iš Marselio, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Marselis, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, gražus, Savona ir Toulon, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Algerie keltai ir kitos veikiančios įmonės ir iš Marselis yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Marselis bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Marselis keltai
  • Marselis keltai
  • Marselis keltai

Apie Marselis

"pats Marselis yra pagrindinis centras meno ir istorijos, su daug muziejų ir galerijų aplankyti. Dauguma vietos pramogų galima rasti 1, 2, 6 ir 7 arrondissements. Tai apima senojo uosto, Sainte Marie, istorijos muziejus ir daug daugiau švyturys. Transportas ir aplink miestą yra paprastas, su plačiu greitkelių "tinklo jungiamųjų Marselis į šiaurę, vakarus ir rytus, geležinkelio stotį su tiesioginių paslaugų Nica kelionėms, Tulūza ir Barselonoje, ir platus autobusų tinklą, kuris tarnauja miesto ir priemiesčių Marselio.

Keltai į ir iš Marselio

Algerie keltai rasite valgomasis su pirmos ir antros klasės paslaugomis, patogus holai, neapmuitinamų parduotuvių, barų ir gultais, kaip taip pat televizijos ir vakaro pramogos.

CTN ( "La Compagnie TUNISIENNE de Navigation) veikia trys modernūs keleiviniai keltai. Rasite šių modernių oro kondicionieriumi laivai siūlome visą spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Be to, draugiškas personalas ir puikus visų apvalių paslauga, laive taip pat rasite restoranų, barų ir kavinių, žaidimų aikštelė ir parduotuvių. Jūs netgi galite išsimaudyti į ant denio baseine, kai oras yra geras.

SNCM , eksploatuoja didelį parką keltais, kurie visi sukurta siekiant suteikti komfortišką kelionę keleiviams. Naujausios įsiregistravimo metu Marselio keltai skiriasi dėl skirtingų maršrutų, būtinai pasitarkite su operatoriaus prieš laivui išplaukiant.

"La Méridionale siūlo kabinos ir patogių vietų spektrą Sveikindamas darbuotojų ir kokybės virtuvės paruošti laive. Visa tai padeda padaryti stebuklinga patirtis padėjo muzikos Korsikos atmosferą.

Be draugiškas personalas ir puikus visų apvalių paslaugos, laive CTN Keltas taip pat rasite medicininę priežiūrą, restoranai, barai ir kavinės , vaikų žaidimų aikštelė ir parduotuvės. Jūs netgi galite išsimaudyti į ant denio baseine, kai oras yra geras.

Marselis uostas

Yra keturi gnybtai, kad visi dalinasi ta pačia įėjimo taškai: vienas tiems atsižvelgiant transporto priemonę ant kelto ir vienas pėsčiaisiais keleiviai. Tai yra visi į "Gares Maritimes Sud" (pietų terminalai) rajone. Visi keltai iš Marselis galima užsisakyti lengvai ir saugiai internete su AFerry.

Marselis uosto įrenginiai

Marselis Keltų uostas yra labai didelis uostas ir siūlo pilną ir platų įrenginių ir paslaugų, skirtų keleiviams.

Kelionė į Marselio uostą

Automobiliu ,
nuo A7 greitkelio, išvažiavimą skaičių 3 ir sekite ženklus su užrašu "Gares Maritimes". Nuo A55 greitkelio, išvažiavimą numeris 4 ir sekite ženklus su užrašu "Gares Maritimes".

Nuo A50 greitkelio, imtis tuneliai, taip, jei jūs ketinate Pajūrio Fosas ant A55. Po tuneliai, išvažiuokite pažymėtą "Gares Maritimes".

Kaip jums arčiau, važiuokite link "Gares Maritimes Sud", kur uostas galima rasti. Jis įsikūręs į šiaurę nuo senojo uosto, tarp Marselio katedra ir didžiulis CMA CGM dangoraižio.

Transporto priemonės įėjimas gnybtų yra off pietinėje pabaigos quai de la Gare jūrų žiedinė sankryža.

autobusu, traukiniu ir metro ,
"Iš oro uosto: Paimkite autobusas į Marseille Saint Charles (miesto geležinkelio ir autobusų stoties) , Tada imtis metro linija 2 d Bourgainville kryptimi ir išlaipinamas Joliette.

Marselio centre. Pradedant Saint Charles, imtis metro linija 2 d Bourgainville kryptimi ir išlaipinamas Joliette

Canebière: Take tramvajaus linijos 2 d Euromediterranée Arenc kryptimi ir išlaipinamas Joliette. Autobusu, pradedant Senojo uosto autobusu 55 į Joliette kryptimi.

Marselis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Algerie Ferries

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

La Meridionale

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

CTN

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

Corsica Linea/CTN

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France

Corsica Linea

Gares Maritimes Sud, Grand Port Maritime de Marseille, 13002 Marseille, France