Marmaris keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Keltai iš Marmaris Turkijoje eiti į Rodą, graikų sala, kurią valdo keltų operatorius jūros paslaugą. Jūs galite rasti iš žemiau nusileidimo laikus ir buriavimo trukmė, kur jūs taip pat rasite tik mažas pasirinkimas mūsų geriausių kainų keltais į ir iš Marmaris sąrašą.

  • Marmaris keltai
  • Marmaris keltai
  • Marmaris keltai

Keltai į ir iš Marmaris

Jūros Paslaugos siūlo reisai iš Marmario į Rodą siūlo patogų būdą rasite kūrėjai aplankyti netoliese saloje Rodas. Jūros tarnyba veikia jų plaukioja delfinų kad Iviscos aprūpintos naujausia povandeniniais technologijos maršrutu Rodas iš Marmaris.

Dodekanisos Seaways " teikia oro linijų stiliaus krėslų savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.


Apie Marmaris

Marmaris turi savo istoriją, datuojamas 3000 P.m.ē. Į jonėnai pirmieji įsikurti čia perimta savo grožiu ir universalus padėtį Marmaris uosto užsiimti prekyba. Jis buvo pavadintas kaip Physcos pagal jonėnai kuris vėliau buvo įsiveržė Aleksandro Didžiojo į 4 amžiaus P.m.ē.

Vėliau 1552, Osmanų imperatorius, Kanuni Süleyman užėmė miestą ir pakeitė pavadinimą į "Marmaris".

Marmaris buvo transformuotas milžiniškai iš karto būdama maža Turkų žvejų miestelis prie populiaraus turistų dėka natūralių uostų su ramybės, krištolo skaidrumo vandenys, palengvinančios Splendid buriavimo ir nardymo kurortuose plėtrą ir vaizdingą pakrantę su patikima kalnai ir pušys.

aplink uosto teritorija siūlo charakterio senamiesčio skonį, pamiršta senovės pilis, kuri dabar yra muziejus. Netsel Marina pasiekiamas nedidelis pėsčiųjų tilto, ir yra viena iš didžiausių ir moderniausių Turkija, į Jetset Hangout ", kuris švartuosis savo prabangių jachtų čia.

Kitos įdomios svetaines pamatysite yra biblinis miestas Efes ir Pamukalė (fizinio formavimo uolų ir terminių baseinų ir laikoma 8 stebuklu pasaulyje).

Marmaris yra vieni iš patraukliausių paplūdimių Egėjo regione Rytų Viduržemio jūros regione. Marmaris taip pat yra pirkinių Meka. Nedidelis prekybos centras įsikūrė iki rinkos parduotuvių ir intymus restoranai, tačiau tikrieji pigesnių galima rasti turgus rajone, su šimtais mažų parduotuvių, siūlančių įprastą turkų dirbiniai - Drabužiai, odos, juvelyrinių dirbinių ir amatų.

Su pamušalu palmės, pajūrio alėjoje yra tipiškas Viduržemio jūros jaustis ir yra puiki vieta už vakarienę ar pasivaikščioti. Parduotuvių, barų ir restoranų linija gatvėse, kiekvienas siūlo kažką patrauklesnę nei paskutinis.


Marmaris Port

Marmaris Keltų uostas yra įsikūręs ant Viduržemio jūros pakrantėje į pietus vakarus nuo Turkijos. Marmaris Keltų uostas yra natūraliai apsaugotas Yildiz Adasi pusiasalyje. Tai atvedė prie dviejų pagrindinių ir daugeliu kitų mažų prieplaukų plėtrą. Keltai iš Marmario uosto eiti į Graikijos salos Rodas ir gali būti nubaustas saugiai internete su AFerry.


Marmaris uosto įrenginiai

Marmaris Keltų uostas siūlo įvairias paslaugas keleivių terminalo, esančio kelto prieplaukos pabaigoje. Perkėla yra visiškai oro kondicionieriai ir suteikia įrenginius, pavyzdžiui, informacijos centras, viešojo telefonų, muitinės paslaugos, tualetai, restorane ir neapmuitinamų prekių parduotuvės.

Yra taksi stovėti ir automobilių stovėjimo aikštelė tiek trumpalaikio ir ilgalaikio automobilių teisę į keleivių terminalo pastatas priešais.


Kelionė į Marmaris

prievadas ( "Liman" turkų) yra praeitis Netsel Marina rytiniame gale Marmaris. Nuo Marmaris Rytuose, vairuoti žemyn Mustafa Muni Relgin BULVARI ir pro autobusų stoties link Marina.

Nuo vakarus nuo Turnuc, Icmeler ar Marmaris sekti centrinės Marmaris kelią ir pasukti į kairę Ataturk Bulvari po Ulusal Egemenlik gatvę iki jums pasiekti kurorto ten galą ir sekite aukščiau į Marina nurodymus.

Marmaris Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Sea Service

Marina Otoparki, 48700 Marmaris, Turkey