Marihamnas į Turku Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    5 valandos 25 minutes
    Gauti kainą
  • 6 perėjimų per savaitę
    5 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Marihamnas į Turku keltų jungia Alandų į Suomiją ir valdo "Tallink Silja" ir "Viking Line. Taip pat lyginti kainas ir laikai Marihamnas į Turku, mes taip pat parodyti jums rezultatus Langnas į Turku ir Marihamnas į Helsinkį, siekiant padėti jums gauti iš Alandų į Suomiją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

Užsakyti Marihamnas į Turku keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Mariehamn. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Marihamnas į Turku

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Marihamnas Turku maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Marihamnas į Turku, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Marihamnas į Turku keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Marihamnas į Turku maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Marihamnas Turku keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Marihamnas į Turku keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Marihamnas į Turku. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Marihamnas į Turku maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Marihamnas į Turku keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Marihamnas į Turku yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Mairehamn

Mariehamn buvo įkurta 1861 m kaip Rusijos imperijos ir buvo pavadintas po to, kai Marija Aleksandrovna, imperatorės konsortas Rusijos karaliaus Aleksandro II ir nuo tada išliko autonominio regiono Alandų.

Mariehamn yra labai patrauklus miestas su plačiomis gatvėmis ir žaliųjų erdvių su nuostabiu ekranų pavasario gėlių visur. Tai nedidelis jaunatviškas miestas su restoranų ir barų kad atitiktų kiekvieno skonį per pėsčiomis nuo Mariehamn Ferry Port.

miestas siūlo daug tyrinėti, kaip antai laivybos muziejus laivo Pommern, pastatytas Glazge į 1930 ar tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje.

Apie Turku

Turku yra seniausias ir penktasis pagal dydį miestas Suomijoje. Jis buvo Suomijos sostinė iki 1812. Turku visada turėjo svarbią vietą Suomijos istorijoje. Miestas buvo visiškai sugriautas didžiojo gaisro 1827, bet buvo atstatyta iš abiejų upės su nauju miesto planą pagal architekto KI Engel vizija bankų.

Turku yra universalus miestas, kuriame istorija ir kultūra sumaišykite su madinga gyvenimo būdas vientisai. Turku geriausiai akcentas yra upė Aura "ir jos bankai. Kai kurie iš pagrindinių lankytinų vietų, tokių kaip Miesto muziejus ir meno galerijos yra pastatytas aplink šios upės. Ett Hem Muziejus, Turku pilis datuojamas 1280, automobilių ir ryšių muziejus, Turku katedra (pastatyta 1300) ir Suomijos Biologinis muziejus yra keletas kitų turi pamatyti vietas Turku.

Turku yra centras muzikos ir meno Skandinavijoje, kuri yra akivaizdi miesto teatrų skaičiaus.

Turku taip pat siūlo restoranų ir apgyvendinimo įvairovė atitiktų kiekvieno skonį ir veikia kaip vartai aplankyti aplinkinių Alandų sala ir kita Suomijos miestai.