Marihamnas į Helsinkis Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 6 perėjimų per savaitę
    10 valandos 5 minutes
    Gauti kainą
  • 7 perėjimų per savaitę
    10 valandos 20 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Marihamnas į Helsinkį keltu jungia Alandų į Suomiją ir valdo "Tallink Silja" ir "Viking Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Marihamnas į Helsinkį, mes taip pat parodyti jums rezultatus Langnas į Turku ir Marihamnas į Turku, siekiant padėti jums gauti iš Alandų į Suomiją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

Užsakyti Marihamnas į Helsinkį keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Mariehamn. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Marihamnas į Helsinkį

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Marihamnas Helsinkio maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Marihamnas į Helsinkį, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Marihamnas į Helsinkį keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Marihamnas į Helsinkį maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Marihamnas į Helsinkį keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Marihamnas į Helsinkį keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Marihamnas į Helsinkį. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Marihamnas į Helsinkio maršrutu tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Marihamnas į Helsinkį keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Marihamnas į Helsinkį yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Mairehamn

Mariehamn buvo įkurta 1861 m kaip Rusijos imperijos ir buvo pavadintas po to, kai Marija Aleksandrovna, imperatorės konsortas Rusijos karaliaus Aleksandro II ir nuo tada išliko autonominio regiono Alandų.

Mariehamn yra labai patrauklus miestas su plačiomis gatvėmis ir žaliųjų erdvių su nuostabiu ekranų pavasario gėlių visur. Tai nedidelis jaunatviškas miestas su restoranų ir barų kad atitiktų kiekvieno skonį per pėsčiomis nuo Mariehamn Ferry Port.

miestas siūlo daug tyrinėti, kaip antai laivybos muziejus laivo Pommern, pastatytas Glazge į 1930 ar tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje.

Apie Helsinkyje

Helsinki keltų uosto yra pietinėje pakrantėje Suomijos, ilsisi ant Suomijos įlankos Baltijos jūroje. Helsinkis yra judriausias keltų uosto Suomijoje daugiau kaip 6 milijonai keleivių kertančios ją kasmet siūlo jungtis į Švediją, Estiją, Vokietiją ir Rusiją skaičių kasdien. Tai visa tai gali būti nubaustas internete su AFerry.