Mariehamn keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Marihamnas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Marihamnas su AFerry. Keltai į Marihamnas, Alande, yra iš Estijos, Suomijos ir Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Marihamnas iš Helsinkio, Kapellskar, Stokholme, Taline ir Turku.

Mariehamn Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Marihamnas yra valdomas "Tallink Silja" ir "Viking Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Marihamnas, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Marihamnas mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Langnas padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Mariehamn keltai su Tallink Silja "ir" Viking Line yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Marihamnas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Mariehamn keltai
  • Mariehamn keltai
  • Mariehamn keltai

Apie Mairehamn

Mariehamn buvo įkurta 1861 m kaip Rusijos imperijos ir buvo pavadintas po to, kai Marija Aleksandrovna, imperatorės konsortas Rusijos karaliaus Aleksandro II ir nuo tada išliko autonominio regiono Alandų.

Mariehamn yra labai patrauklus miestas su plačiomis gatvėmis ir žaliųjų erdvių su nuostabiu ekranų pavasario gėlių visur. Tai nedidelis jaunatviškas miestas su restoranų ir barų kad atitiktų kiekvieno skonį per pėsčiomis nuo Mariehamn Ferry Port.

miestas siūlo daug tyrinėti, kaip antai laivybos muziejus laivo Pommern, pastatytas Glazge į 1930 ar tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje.

Mariehamn Port

Mariehamn Keltų terminalas yra Marihamnas, sostinės Alandų sala. Marihamnas yra pusiasalis, turintis dviejų svarbių uostų pastatytų apsaugotose įlankose ant rytų ir vakarų pakrantėje jungiančių keltų eismas į Švediją ir žemyninėje Suomijos.

Keltai į ir iš Marihamnas

laive "Tallink" laivas rasite platų laive įrenginių, įskaitant restoranų, barų, diskoteka, verslo holai, bevielis interneto , televizoriai, parduotuves ir vaikų žaidimų aikštelės. Nesvarbu, ar esate atostogų ar verslo kelionę, "Tallink siūlo fantastinis laive paslaugą.

Mariehamn uosto įrenginiai

Prie Mariehamn keltų uosto keleiviai bus rasti gerą pasirinkimą parduotuvių ir restoranų, su viešbučiais, taip pat po ranka. Marihamnas keltų uosto suteikia galimybę įskaitant restoranas, baras, viešųjų tualetų ir taksi stovu. Per 500 metrų rasite turizmo informacijos centras ir biuro de kaita.

Automobilių stovėjimo aikštelių (tiek trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu) yra prieinami uoste, tačiau tai neprižiūrimų. Taip pat vasaros mėnesiais gali būti ribotas vietų. Dėl išsamesnės informacijos galite skambinti 00358 18 531470.

Kelionė į Marihamnas

Sundqvists veikia visas autobusais saloje. Yra dažnai jungtys iš autobusų stoties tik už kelto terminale į centrą ir Eckerö.

Nėra geležinkelio tinklas Alandų sala.

Marihamnas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tallink Silja

Västra Hamnen, Mariehamn, 22100, Aland Islands

Viking Line

Viking Line Terminal, Västerhamn, FIN-22101, Aland Islands, Finland