Marettimo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Marettimo su AFerry. Keltai į Marettimo, į Egadijos salos, yra iš. Jūs galite imtis keltu į Marettimo iš Trapani.

Marettimo Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Marettimo valdo Laisvės Lines. Kai ieškote keltu į Marettimo, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Marettimo keltai su Laisvės linijos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Marettimo bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Marettimo keltai
  • Marettimo keltai
  • Marettimo keltai

Apie Marettimo

Marettimo gražus ir beveik nepaliestų sala yra viena iš Egadijos salos Viduržemio jūroje į vakarus nuo Sicilijos, Italija. Trapanis, tai trunka apie valandą keltu pasiekti salą, kur rasite mažų, whitewashed namus paukščiukas aplink mažai uosto supakuotas su žvejybos laivuose. Yra daug pėsčiųjų takai saloje ir mėgstu keliautojams gali pasiekti aukščiausius taškus ir atrasti senovės Look-outs - normanų pilis šiaurės rytų pakrantės ir lieka iš romėnų pastatų sauja. Svyruos per kavos, žiūri pasaulis eiti senosios žvejybos uosto ir mėgautis ramybe ir nesugadinta grožį šio slapto saloje.

Keltai į ir iš Marettimo

Siremar , rasite patogų sėdėjimo panoraminiais vaizdai pro didelius langus laivo. Keltai tarp Egadijos salos Sicilija yra fastcraft laivai su povandeniniais sparnais ir gali pasiekti greitį iki 40 mazgų. Šie maršrutai yra prieinama tik pėsčiaisiais keleiviai.

Snav Linijos , veikia 25 greitaeigių laivų flotilę, kiekvienas laivas, įrengtas su kambarius su oro kondicionieriumi, TV, muzika, foteliuose ir borto baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

Užsisakykite keltu į šiandien apsvaiginimo saloje Marettimo su AFerry. Mes tikrai nesigailėsite, kad lankotės!

Marettimo uosto įrenginiai

Kadangi uostas yra toks mažas, nėra realių įrenginiai. Tačiau nereikia būti ir yra netoliese restoranai, kambariai ir kavinės, kurie gali patenkinti savo poreikius, kaip jums laukti savo kelto.

Marettimo Port

Marettimo buvo vadinamas vienu iš geriausių negirdėtą paplūdimio kurortų Europoje. Tai labai žalia sala beveik be automobilių yra puikus, jei jūs tikrai norite pabėgti nuo visko. Ir povandeniniais keltu iš Trapani Sicilijoje trunka vos daugiau nei valandą.

Kelionė į uostą

Kadangi sala yra labai mažas, su, iš tiesų, vargu ar tinkami keliai, gauti į ir iš uosto nėra sudėtinga ir tai geriausia daryti pėsčiomis ,

Marettimo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Siremar

4 Via Scalo Nuovo, TP 91023, Italy

Liberty Lines

, 91023 Marettimo, Favignana TP, Italy