Manila keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Manila su AFerry. Buities paslaugos Filipinuose yra iš Manilos į Cebu City.

Manilos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Manila valdo 2Go Kelionės. Kai ieškote keltu į Manilą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Manila keltai su 2Go Travel yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Manilą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Manila keltai
  • Manila keltai
  • Manila keltai

Apie Manila

Manila yra Filipinuose, jo modernių dangoraižių ir ispanų kolonijinės architektūros išdėstymo ant kranto dėl Luzon salos mišinio sostinė. Old Manila centras yra sienelėmis miestas, Intramuros. Lankytinos įžymybių Fort Santjagas, labai aukštų citadelė ir buvęs karinio kalėjimo ir 16-ojo amžiaus baroko bažnyčia San Agustin

Manilos dažnai laikomas keliautojams pasiekė kitų Filipinų salų sustojimo. Jis yra užimtas ir plėtoti miesto, bet ir kviečia pasinaudoti puikiais restoranai, naktinis gyvenimas ir spalvinga įvairių kultūrų paveldą. Uosto galima rasti rytinėje miesto dalyje.

Keltai į ir iš Manila

2Go Kelionės , keltai siūlo platų paslaugų ir įrenginių. Priklausomai nuo laivo, laive rasite vakarienės zonos, parduotuvės, SPA ir salonas ir renginių salė. Nepriklausomai nuo laivo esate, jūs galite garantuoti, nuostabiais vaizdais ir sklandų kelionę.

Manilos Port

Manilos uosto įsikūręs rytinėje miesto dalyje. Keltai iš Manila eiti į Bacolod City, Cebu City, Tagbilaran City, Zamboanga ir Cagayan De Oro.

Žemiau galite rasti visus Manila keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Manilos uosto įrenginiai

uostas yra viena iš didžiausių Filipinų ir siūlo keletą paprastų įrenginius. Daug restoranų ir kavinių galima rasti aplink uostą.

Kelionė į Manila uosto

Manila yra užimtas besivystantis miestas, todėl viešasis transportas yra labai geras. Jūs galite pasirinkti, šokinėti ant traukinio, autobuso, taksi, ar tiems, kurie jaučiasi drąsus, galite gauti jeepney - spalvinga autobusu, kad bus laukti, kol visiškai prieš išvykdami, jie yra pigesni nei autobuso, tačiau gali užtrukti ilgiau

.

manila Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

2GO Travel

Boston Ticketing- ATI Inc, Pier 15 Eva Macapagal Super Terminal-Harbour Center,25th St. South Harbor, Manila, Philippines