Manche Iles Express Ferries

Manche Iles Express
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Manche Iles Express keltu į Normandijos salos, Prancūzijoje ir Anglijoje. Manche Iles Expressteikia šias paslaugas, naudojant dvi didelės spartos catarmarans.

Galite naudoti AFerry užsakyti Manche Iles Express Keltai į Granville, Dielette ir Barneville-Carteret Normandijoje su Normandijos salos Džersio, Gernsio, Alderney ir Sark. Žiūrėkite žemiau naujausias Manche Iles Express keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Manche Iles Express Ferries grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Keleiviai privalo įsiregistruoti įlipdami ne mažiau kaip 1 valandą prieš išvykdami. Visiems keleiviams, įskaitant bilietus turinčius keleivius, atvykstantiems į registraciją likus mažiau nei 30 minučių iki išvykimo, gali būti atsisakyta įlipti ir jie negali kreiptis į „MANCHE ILES EXPRESS“. Keleiviai, kuriems atsisakoma įlaipinti dėl pavėluoto atvykimo registruotis, liks atsakingi už bilieto kainą. Užsisakę gausite antrą patvirtinimą, kuriame bus nurodytas „Manche Iles Express“ nuorodos numeris. Išvykimo ir atvykimo procedūrų prašome su savimi, nes be „Manche Iles Express“ nuorodos jums nebus leista keliauti.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Manche Iles Express Maršrutai

   Bortinis Manche Iles Express

   Manche Iles Express 2 didelės spartos katamaranai, "Marin-Marie ir , Viktoras Hugo" . Borto rasite įrenginių, įskaitant baras ir oro stiliaus krėslų.

   Pastaba: , kad visos paslaugos su Manche Iles Express yra tik pėsčiaisiais keleiviai.


   "Nepriklausomai nuo Manche Iles Express" paslauga, kurią pasirinkti, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir maloni patirtis. Užsisakykite Manche Iles Express keltu su AFerry.