Malta keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Malta Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Maltą su AFerry. Keltai į Maltą, Malta, galima iš Italijos ir Sicilijos. Jūs galite imtis keltu į Maltą iš Catania, Pozzallo ir Salerno.

Malta Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Maltos valdo Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione ir Virtu keltai. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Maltos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Maltą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Malta keltai su Grimaldi Lines, Tirrenia di Navigazione ir Virtu keltai yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Maltą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Catania - Valletta
(Grimaldi Lines)
189 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 7 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
  • 2 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
  • Malta keltai
  • Malta keltai
  • Malta keltai

Apie Maltos

Malta yra gražus sala Viduržemio jūroje tik į pietus nuo Sicilijos. Malta visada buvo strategiškai svarbus dėl savo padėties Viduržemio jūros ir buvo užkariavo keletą galingų žmonių. Maltos grožio, istorija ir smėlėti paplūdimiai bus tiesiog sužavėti jums. Yra daug daryti ir aplankyti saloje įskaitant Fort Rinella, Hypogeum nuo Ħ al-Saflieni, kad megalito šventyklos, Valletta vandens priekio, nardymas ir, žinoma, atsipalaiduoti spalvingas paplūdimio!

Keltai į ir iš Maltos

"Laive " Virtu Keltai , galite rasti klubą klasės ištaigingas baras, restoranas, prekybos centras ir kitų pramogų.

Maltos uosto

Maltos keltų uosto galima rasti Valletta kranto, į rytus nuo salos. Maltos salos yra trys UNESCO Pasaulio paveldo objektų, kurių viena yra iš Valetos mieste - Maltos sostinėje. Uosto ir jo apylinkėse yra supakuota pilnas istorijos ir įspūdingų pastatų. Plaukti į ir iš Maltos į Siciliją su AFerry.

Malta uosto įrenginiai

Maltos keltų uosto apima comfotable laukimo zona, tualetas įrenginius ir bagažo įrenginius. Palei krantinę jums taip pat galės rasti vietų apsipirkti ir papietauti.

Kelionė į Valetą

Valeta uostas yra lengva naudotis taksi, autobusų (Route 130) ir net kurį horsecab. Automobilių nuoma ir stovėjimo aikštelių yra taip pat prieinama.

Malta Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tirrenia di Navigazione

Sea Passenger Terminal Tirrenia Office - Room 80 Pinto Wharf Floriana FRN 1913 Malta, 1913, Malta

Virtu Ferries

Virtu Passenger Terminal,Xatt il-Ghassara tal-Gheneb,Marsa, Malta, MRS 1917, Malta