Malmės Bridge bilietai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Malmė Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Malmas su AFerry. Keltai į Malmės, Švedijoje, yra iš Danijos ir Vokietijos. Jūs galite imtis keltu į Malmės į Kopenhagą ir Travemiundėje.

Malmö Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Malmės valdo Finnlines ir Oresundbron. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Malmės, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Malmas mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Geteborgo, Helsingborg ir Trelleborg, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Malmö keltai su Finnlines ir Oresundbron yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Malmės bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Malmės Bridge bilietai
  • Malmės Bridge bilietai
  • Malmės Bridge bilietai

Apie Malmėje

"Malmo yra trečias pagal dydį miestas Švedijoje, už Stokholme ir Geteborge. Kartu su Kopenhagoje, Danijoje, ji yra Zundo regione, kuris yra tankiausiai apgyvendinta teritorija Skandinavijoje.

Nuo Zundo tilto statybos, Malmės buvo transformuotas tapti centrinis koncentratorius naujų verslo ir apsvaiginimo architektūra. Yra net Skandinavijos nustatyti aplink tilto, pavadintą "The Bridge", kuris yra skirtas populiaraus kelionė autobusu į Malmės tema TV serialas.

dieną yra daug pamatyti Malmėje. Su gražių pastatų, tokių kaip Turning Torso, muziejuose ir net futbole, kuris yra labai populiarus Švedijos pietuose. Malmė yra namų į vieną iš didžiausių Europos skatepark'ai Stapelbäddsparken , kuri yra atvira ištisus metus ir nemokamai aplankyti.

Naktimis, yra kažkas kiekvienam. Atsipalaiduokite plačių restoranų ir patirti Skandinavijos virtuvę jos pačios geriausios. Jei manote, kad naktį dar jaunas, jūs galite aplankyti naktinių klubų mieste, kur galima rasti didelius barus ir kazino.

Kelionės į ir iš Malmės

"Oresundo tiltas" yra ilgiausias derinama kelių ir geležinkelio tiltas Europoje. Tiltas eina iš Švedijos krantų iš 8 kilometrų į žmogaus sukeltų saloje Peberholmas, pastatytas, kad eismo praeiti nuo tilto iki tunelio. Nuo Peberholmas, tunelis yra 4km ilgio susiejimas Danijos saloje Amager, netoli Kopenhagos.

Taigi užsisakyti Malmö bilietą internetu šiandien AFerry. Paprasta ir saugi rezervavimo ir puikus kainos ištisus metus!

Kelionė į Malmės

"Malmo yra gerai aptarnauja pagrindinių greitkelių Švedijoje. Naudoti Oresundo tiltas, jums prisijungti prie E22 pozicijoje Vakaruose.

Malmė Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Oresundbron

Oresund Bridge, Malmö, Sweden