Mallaig keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Mallaig yra žvejybos uostas apie 1000 žmonių, įsikūręs apie 150 mylių į šiaurę nuo Glazgo, Škotijos. Mallaig taip pat turi įspūdingą kalnų ir pakrantės peizažas, balto smėlio paplūdimiai ir vienas iš įspūdingiausių geležinkelio keliones Europoje. Mallaig turi platų vietų gyventi, nuo nakvynės iki Geriausios viešbučių.

  • Mallaig keltai
  • Mallaig keltai
  • Mallaig keltai

Keltai į ir iš Mallaig

"Caledonian MacBrayne (CalMac ) keltai " veikia apsukrus laivus naršyti mažesnių salos į Hebridų. Laive rasite kavos kabina ir priklausomai nuo savo maršruto galite rasti borto parduotuvę.


Mallaig uosto įrenginių

keltų terminalas Mallaig yra 5 minutės pėsčiomis nuo miesto centro, kur rasite parduotuvių, restoranų, bankų ir automobilių stovėjimo aikštelė. Automobilių stovėjimo aikštelė yra ribotas uoste tačiau yra 2 prieinamas automobilių stovėjimo aikštelės.

Getting Mallaig

Traukiniu Viesbutis The Train Station yra vos 5 minutės pėsčiomis nuo keltų terminalo ir siūlo jungtis į Fort William ir Glazgas.

"Iki Car
iš Glazgas, atlikite A82 iki Fort William ir tada imtis A830 į Mallaig.


Apie Mallaig

Mallaig yra tradicinė žvejybos uostas, todėl jūs rasite keletą fantastinių jūros gėrybių restoranai, siūlantys šviežiai sugautos žuvies. Mieste yra strategiškai išdėstyti kaip mažų salų Škotijos salų vartai, todėl tai puikus bazę ištirti mažesnių salų Hebridų.

Mallaig Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

Mallaig Pier, Highland, PH41 4QD , United Kingdom