Mali Losinj keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Mali Losinj su AFerry. Keltai į Mali Losinj, Kroatijoje, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Mali Losinj nuo Cesenatico ir Pesaro.

Mali Losinj Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Mali Losinj valdo GOMO Viaggi. Kai ieškote keltu į Mali Losinj, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Hvar, Novalja ir Piran, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Mali Losinj keltai su GOMO Viaggi yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Mali Losinj bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Mali Losinj keltai
  • Mali Losinj keltai
  • Mali Losinj keltai

Apie Mali Losinj

Mali Losinj yra didžiausias miestas Kroatijos saloje Lošinj Adrijos jūroje. Miestas turi didelį gamtinį uostą apsvaiginimo vietą, punktyras su miesto namų ir taikyti 19-ojo amžiaus jūrų kapitonas savo namų ir žalių kalvų ir pušynų.

Tai mažas miestelis puošia daugybė gamtos grožį, taip pat daug istorinių vietų, aplankyti St. Martin bažnyčia (nuo 1450). Sporto ir mylėtojai gali mėgautis Banglentės, katerių, vandens slidinėjimas, tenisas, jodinėjimas, nardymas, povandeninis žvejyba, dviračių, panoraminis skrydžius, parašiutu, pėsčiomis, žygiai ir daug kitos veiklos. Yra daug barų ir diskotekų tiems, kurie mėgsta naktį.

Mali Losinj Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Gomo Viaggi

Riva Kapetana, Mali Losinj, 51550, Losinj, Croatia

Venezia

Mali Losinj, 51550, Croatia