Malaga keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Malagos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Malaga su AFerry. Jūs galite naudoti Malaga imtis keltai aplink Ispanijoje ir Maroke. Buities paslaugos Ispanija yra iš Malaga į Melilla o keltai toli iš Ispanijos plaukti į Tanger Med.

Malaga Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Malaga valdo Balearia ir neįpareigojo. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Malaga, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Malaga, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Almerija ir Motril, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Malaga keltai su Balearia ir neįpareigojo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Malagą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Malaga keltai
  • Malaga keltai
  • Malaga keltai

Apie Malaga

Pagrindiniai Lankytini objektai, esantys Malaga yra Alcazaba ir Romėnų teatras; Gibralfaro pilis; Picasso fondas - Gimtoji Pagrindinis muziejus Picasso; Neoklasikinis katedra Encarnation; Vyskupo rūmai; Bullring vadinamas "Plaza de Toros".

Keltai į ir iš Malaga

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Malaga Port

"Malaga yra pagrindinis pakrantės miestas Andalūzijoje ir yra tikras ir tipiškas Andalūzijos miestas su smėlinis individualizmo nepaliestos turizmo ir dideliu mastu, laikui bėgant , Malagos taip pat turi keleivių keltų uosto liekanas, nors dabar ten paslauga tik Ispanijos anklave Melilijos Maroke. Jei esate pozicijoje į Fesas ir Rytų Maroko, tai yra naudinga jungtis - ypač todėl, kad radote automobilį virš. Kirtimo trunka septynias valandas. Visi keltai iš Malaga galima užsisakyti per AFerry

Malagos uosto įrenginiai

"Malaga Keltų uostas siūlo bazinę papildyti įrenginių ir paslaugų.

Kelionė į Malagą

"Malaga Keltų uostas yra lengvai pasiekiamas iš bet kurios Ispanijoje. Nuo Cordoba galite imtis A45 į Malaga. Iš Pietų pakrantėje, imtis A7 šiaurę link Malaga. Nuo Šiaurės jūros, imtis A7 pozicijoje Pietų link Malaga.

Malagos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Est. Marítima, Recinto del Puerto Local E-1, C.P. 29016, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima, Recinto del Puerto Local E-1, C.P. 29016, Spain