Mahon keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Mahon Maršrutai

Užsisakykite keltu į Mahon su AFerry. Jūs galite naudoti Mahon imtis keltai aplink Balearų salų, taip pat į Ispaniją. Buities paslaugos Balearų salų yra iš Mahon Palma o keltai atokiau nuo Balearų salų plaukti į Barseloną ir Valensijoje.

Mahon Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Mahon valdo neįpareigojo. Kai ieškote keltu į Mahon, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Ciutadella, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Mahon keltai su Transmediterranea yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Mahon bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Mahon keltai
  • Mahon keltai
  • Mahon keltai

Apie Mahon

"miestas pati turi daug ką pasiūlyti. Dauguma parduotuvių yra kartu pėsčiųjų gatvėse su nuostabiais tortų parduotuvėse ir turguose, parduodančių odos, keramikos ir šviežią maistą ir žuvies.

Ar norite ištirti siauromis gatvėmis, arba apsilankykite savo malonių šešėliai kvadratų su sveikindamas dangų kavinėse, ar nori apsipirkti, kuris svyruoja nuo du kartus per savaitę rinkoje brangiai dizainerio parduotuvių, Mahon yra būtina kiekvieną vizitą į Menorka.

Keltai į ir iš Mahon

Transmediterranea anketa moderni oro kondicionieriumi laivai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, iš kajutės ir krėslų asortimentą rasite baseinai vasaros mėnesiais, barai, restoranai, kino teatrai ir net diskotekos.

Mahon Port

"Mahon Keltų uostas yra įsikūręs Menorca saloje ir tai yra viena iš didžiausių gamtos uosto pasaulyje. Jo pratęsimo, kartu su savo vietos Viduržemio jūros regione, tapo strateginiu tvirtovė daugelio tautų visoje istorijoje. Keltai iš Mahon eiti tiek Maljorka ir Valensijos ir Barselonos žemyninėje Ispanijoje. Visi Mahon keltai galima užsisakyti per AFerry

Mahon uosto įrenginiai

Taip pat galite grožėtis vaizdu į uostą, žiūrėti laivus arba mėgautis restoranuose svetingumą. Gauk atmosferoje ir užsakyti keltu į Mahon. Barai ir restoranai palei kairysis bortas atgyja naktį jis yra lengvai praleisti daug valandų žemyn uoste.

Kelionė į Mahon

Menorka nėra didelė sala ir Mahon uostas yra aiškiai pažymėtos visoje saloje.

Mahon Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Moll del Cos Nou, s/n, Menorca, Balearics, 07701, Spain

Trasmediterranea

Muelle Comercial, s/n, C.P. 07701, Balearics