Mahart Passnave keltai

Mahart Passnave
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Mahart Passnave Keltas tarp Vengrijos ir Austrijos per Budapešto ir Vienos uostus. Mahart Passnave naudoti didelės spartos hidrosparnai su teikiant sparčiausią paslaugą neprilygstamą komfortą laive tikslas.

Galite naudoti AFerry užsakyti Mahart Passnave keltai į Budapeštą ir Vienoje. Visiems Mahart Passnave keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Mahart Passnave Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Laive su Mahart Passnave keltais

   laive rasite plokščiaekraniai televizoriai, oro stiliaus krėslų ir išskirtinę juostą. Taip pat yra laive švediškas stalas tarnauja sumuštiniai ir užkandžiai.

   Tikrinti už Mahart Passnave atsidaro 1 valandą prieš išvykstant, ir užsidaro 15 minučių iki išvykimo. Sėdimų vietų skaičius yra paimti keleivių, nes jie lenta. Kiekvienas keleivis turi vieną rankinio bagažo vienetą pašalpą, matavimo ne daugiau kaip 55 cm x 45 cm x 25 cm ir sveria ne daugiau kaip 12kg. Rankinis bagažas negali trukdyti patekti į laivą ir iš laivo takai.


   Apie Mahart Passnave

   Mahart Passnave buvo įkurta 1994 metais ir dabar atlieka beveik pusė milijono žmonių per metus. Didesnės Mahart Passnave laivai gali gabenti iki 112 žmonių, ir gali plaukti greičiu iki 65km/h, primenančiame "lėktuvą ant vandens".


   video

   Mahart Passnave YouTube video