Magnetinė sala keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Magnetinė sala (arba "Maggie", kaip vietiniai ją vadina) yra per Didysis barjerinis rifas Pasaulio paveldo sąrašą, su daug paslėptų lobių. Saloje yra daugiau nei 20 nesugadintas paplūdimiai ir įlankos, iš kurių daugelis yra prieinama tik laivu padaryti juos nuošalus ir ramus. Keltai į Magnetic Island yra iš Townsville, Kvinslandas. Galite užsisakyti Magnetic Island keltas su AFerry.

  • Magnetinė sala keltai
  • Magnetinė sala keltai
  • Magnetinė sala keltai

Apie Magnetic Island

Magnetinė sala yra įsikūręs vos 5 mylių nuo Townsville, Kvinslandas, Australija mieste. Saloje yra pasiekiamas keltu iš Townsville molo į Nelly Bay Harbor. Pradžioje žinomas kaip Yunbenun pagal aborigenų tradicinių savininkams, pavadinimas "Magnetic Island" kilęs iš tikrojo "magnetinio" efekto jis turėjo Captain James Cook laivai kompasas, kaip jis išlaikė salą 1770, bet šių dienų vietiniai meile kreiptis į salą kaip tik "Maggie".

Tik 25 minučių keltu iš Townsville, Magnetinė sala iš tiesų yra miesto priemiestyje, su nuolatinių gyventojų visame 2,500 gyventojų. Beveik trys ketvirtadaliai saloje yra nacionalinis parkas, ir gyvena koalas, roko Wallabies, teptukas uodegą didžiausių Oposumai ir didžiulis masyvas paukščių gyvenimą. 24km takelių vadovauti lankytojų per įvairus reljefas. Taip pat yra keletas trumpų pasivaikščiojimų su šaligatviu, todėl fantastiškais vaizdais prieinama vežimėliais ar vežimėliais.

magnetic Island Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fantasea Cruising Magnetic

Magnetic Island Ferry Terminal, Nelly Bay QLD 4819, Australia