Lymington keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lymington Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Lymington su AFerry. Keltai į Lymington, Anglijoje, yra iš Isle of Wight. Jūs galite imtis keltu į Lymington iš Yarmouth.

Lymington Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Lymington yra valdomas Wightlink. Kai ieškote keltu į Lymington, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Portsmouth, Southampton ir Southsea, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Lymington keltai su Wightlink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Lymington bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Lymington keltai
  • Lymington keltai
  • Lymington keltai

Apie Lymington

Lymington Keltų uostas yra mažas, bet užimtas uosto įsikūręs ant Solent, New Forest rajone Hampshire, Anglijoje. Jis yra prijungtas prie Yarmouth dėl Isle of Wight pagal automobilio keltu, valdo Wightlink keltai. Visi keltai iš Lymington galima užsisakyti per AFerry

Lymington turi didelį turizmo pramonę, ir tai yra pagrindinis buriavimo centras. Mieste yra daug parduotuvių ir labai gražus vietos rinką, kuri vyksta kiekvieną šeštadienį pagrindinio High Street. Jo Gruzijos ir Viktorijos architektūra suteikia jai savitą keistumu, kuris pritraukia lankytojus iš visur.

Keltai į ir iš Lymington

Jei keliaujate laive Wightlink > keltu rasite kavinė-baras, erdvus holas su panoraminiais langais, apžvalgos aikštelė, Šuo draugiškas sritys ir daugiau, kad jūsų trumpą perėja kaip atsipalaiduoti ir malonus, kaip įmanoma.

Lymington uosto įrenginiai

Įranga at Lymington Ferry Port yra bilietų kasa; Café; Tualetai ir taksofonų. Yra užmokestis ir ekranas automobilių stovėjimo aikštelė ir visi bilietai turi būti įsigyti iš anksto.

Kelionė į Lymington

Nuo Sautamptonas ir Rytų išėjimo M27 J1 tada eikite į pietus palei A337; nuo A35, pasukite į pietus tuo Lyndhurst palei A337.

Nuo Bornmutas ir Vakaruose, atlikite A35 Rytus ir tada Christchurch, atlikite A337 Rytuose. Lymington yra 12 mylių. Atvykus į Lymington sekite "Isle of Wight Ferries", kuris bus nukreips jus į terminalų požymiai.

Yra dažnai teikiamų paslaugų iš daugelio dalių šalyje Lymington prieplauka, su tiesioginių ir kryžminio Londono jungtis.

Yra dažnai National Express Service veikia įvairius trenerius į Lymington iš viso Didžiojoje Britanijoje.

Lymington Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Wightlink

Lymington Pier Ferry Terminal, Lymington Pier, Undershore Road, Lymington, SO41 5SB, United Kingdom