Los Cristianos Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Los Cristianos su AFerry. Keltai į Los Cristianos, Tenerifė, yra iš La Gomera ir Kanarų salose. Jūs galite imtis keltu į Los Cristianos iš San Sebastien de La Gomera, Santa Cruz de la Palma ir Valverde.

Los Cristianos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Los Cristianos valdo Fred Olsen ir NAVIERA Armas. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Los Cristianos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Los Cristianos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Santa Cruz de Tenerife, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Los Cristianos keltai su Fred Olsen ir NAVIERA Armas yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Los Cristianos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Los Cristianos Keltų
  • Los Cristianos Keltų
  • Los Cristianos Keltų

Apie Los Cristianos

Los Cristianos galima rasti pietinės pakrantės Tenerifės tarp kalnų Guaza ir Cristianos. Jis yra populiarus turistų, pakeitus iš ramioje žvejų kaimelio į sparčiai besiplečiančios šiuolaikinio miesto nuo 1970. Los Cristianos, o taip pat labai populiarus kurortas, tai mažiau užimtas nei Playa de las Americas ir išlaiko kai tai iš anksto turizmo charakteristikos.

Keltai į ir iš Los Cristianos

Fred Olsen, Express, turi keltus, kurie sudaryti tik ultra-moderniais greitai keltų reiškia jūs pasieksite savo tikslą per rekordiškai trumpą laiką parką. Visi jų keltai funkcija yra baras ir kavinė, vaikų žaidimo aikštelė, taip pat palydovinė televizija. Fred Olsen, yra žinomas dėl siūlanti aukščiausio lygio komfortą ir aptarnavimą.

Naviera Armas " yra moderni laivyną su dideliu pasirinkimu barų ir restoranų. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

Los Cristianos uosto įrenginiai

Kaip tai nėra labai didelis uostas, yra tik pagrindiniai įrenginiai, įskaitant automobilių ir nuspalvinta laukia sritis. Uosto turi daug vietos ir yra gerai suprojektuoti automobiliams su aiškiais ženklais nurodoma, kur eiti kiekvieną keltų bendrovės.

Kelionė į Los Cristianos uosto

Los Cristianos uostas yra lengvai pasiekiami ir gali būti lengvai matomas nuo paplūdimių.

Daugiau informacijos apie keltus ir iš Los Cristianos rasite mūsų keltas instrukciją puslapį.

Los Cristianos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Fred Olsen

Calle del Espigón, 38650 Muelle del Puerto de Los Cristianos en Arona., 38650, Canary Islands (Tenerife)

Naviera Armas

Estación Marítima de Los Cristianos, s/n, 38650 - Arona, Canary Islands (Tenerife)