Lombokas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti Keltai į Balyje Lombokas su AFerry. Į Lombokas keltų maršrutai valdo Bali Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti Bali keltu su AFerry.

  • Lombokas keltai
  • Lombokas keltai
  • Lombokas keltai

Lombok saloje įsikūręs Vakarų Nusa Tenggara, vakarinėje Mažosios Sundos salos provincijoje, tarp Balio ir Sumbawa salų. Jos kapitalas ir labiausiai apgyvendinta miestas yra Mataram, į salą Vakarus.

Lombokas yra labai Mokslinių interesų dėl savo turtingos biologinės įvairovės, iš tiesų Voliso linija eina tarp Lombok ir Balio sala į Vakarus, visoje Lombok sąsiaurį. Veiklioji vulkanas Rinjani į salos šiaurėje yra antras aukščiausias ugnikalnis Indonezijoje, puiki vieta kelionėse ir alpinizmas.

Turizmas saloje yra ne taip masiškai, kaip Balyje, siūlanti beveik apleistas paplūdimiai ir peizažai Didžiosios grožio. Viešbučių, barų ir kitų įrenginių, skirtų turistams yra Vakarų pakrantės salos

Keltų terminalai

Teluk Kode terminalas " yra įsikūręs į šiaurę. - Vakarų pakrantė Lombokas. Keltai eiti į Balio saloje, į Padang Bay ir Serangan terminalus.

Senggigi Harbour terminalas " yra įsikūręs vakarinėje pakrantėje Lombok, maždaug 18km į šiaurę nuo sostinės , Keltai eiti į Balio saloje, į terminalą Sanur Jetty

Prieiga prie gnybtų Lombokas

populiariausių būdų transportuoti saloje yra bemos -. Maži 3 ratai surinkti nupjautus iki sunkvežimių, taksi, dviračių ir motorolerių.


Taigi, užsisakyti keltu į arba iš Balio paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Lombok

" Lombokas sudaro dalį Vakarų Nusa Tengara provincijoje Indonezijoje. Lombokas sala priklauso Mažosios Sundos salos su Lombok sąsiauryje kolekcijos atskirti jį nuo Alas sąsiauryje tarp jos ir Sumbava į rytus ir Balio į vakarus. Provincijos sostinė ir didžiausias miestas Lombok yra Mataram.

Lombokas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas