Lochmaddy keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lochmaddy yra perkėla Šiaurės Uist, turintys ryšių su Uig. Lochmaddy yra salos Pagrindinis kaimas, nors tai tikrai mažas. Geriausia vieta būti grindžiamas ištirti Šiaurės Juistas yra Lochmaddy. Taip yra todėl, Lochmaddy turi daugiausiai galimybių. Viešbutyje, smuklė, turizmo biuro, bankas, paštas ir degalinė visa tai gali būti rasta Lochmaddy.

Specialūs pasiūlymai

  • Lochmaddy keltai
  • Lochmaddy keltai
  • Lochmaddy keltai

Lochmaddy uosto įrenginiai

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė šalia terminalo pastatą, ir ten taip pat yra autobusų stotelė prie pat terminalo. Terminalas pastate laukimo kambarį, kad telpa iki 40 žmonių, ir tualetai su kūdikiams pervystyti. Artimiausi parduotuvės ir bankomatai gali būti randamas Lochmaddy centre, 500 metrų nuo keltų terminalo.

Apie Lochmaddy

Lochmaddy yra salos Pagrindinis kaimas ir administracinis centras Šiaurės Uist išoriniuose Hebridų. Originalus pavadinimas gyvenvietė buvo Cearsabhagh arba Kersivay, tikriausiai pateiktas norvegų gyventojams.

Miesto pagrindinis akcentas yra Taigh Chearsabhagh, Bendrijos menų centras ir muziejus, kur taip pat galite rasti parduotuvėje ir kavinėje. Pamiršta vaizdingų kalnų, laukinių ir gražus kraštovaizdis vietoje tikrai imtis Jūsų kvėpavimas kaip jūs atvykstate keltu. Šiaurės Juistas puikiai tinka žvejybai, vaikščioti ir atsižvelgiant į nuostabiu gamtos peizažas.

Lochmaddy Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas