Lochboisdale keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Lochboisdale yra pagrindinis miestas Pietų Uist, pastatytas ant nearti. Keltai iš Lochboisdale plaukti į Castlebay dėl Barra Isle, taip pat Oban ir Mallaig žemyninėje Škotijos. Keltai į ir iš Lochboisdale galima užsisakyti su AFerry

Žiūrėkite žemiau detaliojo Lochboisdale informacija apie tvarkaraščius ir geriausiomis kainomis mūsų klientai rasti neseniai.

  • Lochboisdale keltai
  • Lochboisdale keltai
  • Lochboisdale keltai

Lochboisdale uosto įrenginiai

Yra laukimo patalpa uoste, kuris telpa iki 10 žmonių. Pritaikytuose tualetuose ir priemonės kūdikiams pervystyti nėra. Artimiausi parduotuvės, bankomatai ir degalinėse yra mieste, vos už 300 metrų nuo uosto.


Kelionė į Lochboisdale

Automobiliu ,
iš Šiaurės Uist, The A865 Pietų veda į Lochboisdale, ir uostas yra gerai pažymėtos.

Autobusu ,
Nors nėra autobusų stotelė uoste, autobusų tarnybos galėtų nusileisti uoste pagal pageidavimą. W17 autobusu ragina per Lochboisdale.

"Taksi"
Yra taksi į terminalo pastatą priešais.


Apie Lochboisdale

Lochboisdale keltų uostas yra pagrindinis Pietų Uist uostas. Lochboisedale yra pasiekiamas iš Oban ir Castlebay. Taip pat reguliariai autobusu tarp Lochboisdale ir Ludag. Taip pat yra automobilių nuoma Lochboisdale ir jūs galite išsinuomoti dviračius ciklą apie Lochboisedale.

Lochboisdale Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas