Liverpulis Birkenhead keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Liverpool Birkenhead Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Liverpulio Birkenhead su AFerry. Keltai į Liverpulį Birkenhead, Anglijoje, yra iš Šiaurės Airijos ir Meno salai. Jūs galite imtis keltu į Liverpulio Birkenhead iš Belfasto ir Douglas.

Liverpool Birkenhead Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Liverpulio Birkenhead valdo Isle of Man Garo maišelio ir Stena Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Liverpulio Birkenhead, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Liverpulį Birkenhead, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Cairnryan, Heysham ir Liverpulyje, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Liverpool Birkenhead keltai su Isle of Man Garo maišelio ir Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Liverpulio Birkenhead bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Liverpulis Birkenhead keltai
  • Liverpulis Birkenhead keltai
  • Liverpulis Birkenhead keltai

Apie Liverpool Birkenhead

Liverpool Birkenhead yra miestelis Anglijoje įsikūręs ant Wirral Peninsula palei upės Mersey banką ir priešais Liverpulio mieste. Geriausiai žinomas kaip uostamiestyje ir jo laivų statybai 19 a. Gerai žinomi orientyrai yra Birkenhead parkas, jo įėjimas yra modeliuojama ant Illysus Atėnuose šventykla, ir jūs galite rasti romėnų elingas, smiltainis paduoda ir dviejų ežerų su puošniais tilto. Kitos vietos verta aplankyti yra Bidston vėjo malūnas, kuris sėdi ant keteros už miesto, ir Birkenhead vienuolynas seniausia Nuolatinis pastatas Merseyside įkurta 1150. Dėl Woodside perkėlos taip pat galite aplankyti tikrą vokiečių U-valtis su interaktyviomis rodo, sakau II pasaulinio karo vokiečių povandeninių laivų istoriją. Lankytojai gali pamatyti savo nuostabų interjerą ir atrasti savo stebėtinai gerai išsilaikęs artefaktus, įskaitant retą Enigma mašina.

Liverpool Birkenhead Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Isle of Man Steam Packet

12 Quays Terminal, Tower Road, Birkenhead, Wirrall, CH41 1FE, England