Liverpool į Belfasto Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    7 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

"Liverpool Belfastas keltų pateksite iš Anglijos širdies į Šiaurės Airiją. Abu Liverpool Birkenhead ir Belfastas uostai yra gerai aptarnauja greitkelių tinklų ir geležinkelių transporto paslaugas, leidžiančias sklandžiai kelionei iš abiejų pusių jūsų ramiam keltų kelionę.

"Liverpool Belfastas keltai valdo Stena Line, su apytiksliu perėjimo metu 8 valandų ir tiek dienos, tiek nakties reisų abiem kryptimis pasirinkimas. Laivai aptarnaujančios maršrutą yra "Stena Lagan , ir " Stena Mersey ,.

Abu laivai klasifikuojami kaip superferries, ir ateiti su įrenginių priimančiosios, kad jūsų kelionė patogus ir malonus:

  • Nemokamas WiFi,
  • Žiūrėti naujausius filmus spaudai nemokamai borto kino
  • vonios kabinas
  • Salono pusryčiai paslauga,

Žemiau galite rasti naujausius tvarkaraščius Liverpool Belfastas, įskaitant kirtimo dažnis ir apytikslę perėjimo metu. Jei įmanoma, taip pat rasite pigiausias kainas mūsų klientai nerasta neseniai. Jei matote pasiūlymą jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Mažos Liverpool Birkenhead Belfastas kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Liverpool Birkenhead Belfastas keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Liverpulio Birkenhead Belfastas. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Liverpool Birkenhead Belfastas maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Liverpool Birkenhead Belfastas keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Liverpool Birkenhead Belfastas yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .