Lipari keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Lipari Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Lipari su AFerry. Jūs galite naudoti Lipari imtis keltai aplink Aeolian Islands, taip pat Italijoje ir Sicilijoje. Buities paslaugos Aeolian Islands yra iš Lipari į Rinella, Stromboli ir Vulcano, o keltai atokiau nuo Aeolian Islands plaukti į Milazzo ir Napoli.

Lipari Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Lipari valdo Laisvės Linijos ir SNAV. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Lipari, palyginti gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Lipari, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Alicudi padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Lipari keltai su Laisvės Linijos ir SNAV yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas , ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Lipari bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Lipari keltai
  • Lipari keltai
  • Lipari keltai

Apie Lipari

Lipari yra labiausiai apgyvendinta ir didžiausia sala Lipari salos, kartais vadinamas Aeolian Islands, kuris guli nuo 15 iki 35 mylių nuo šiaurės pusės Sicilijos. Lipari buvo sukurtas keturių ugnikalnių judesių eilės, kuris paliko salą aptraukto pemzos ir Obsidianas. Nuo istorinių laikų pemzos kasybos yra svarbi pramonės Lipari. Šviesiai pemza net siunčiami tarptautiniu mastu. Keltai iš Lipari plaukti į žemyninę Italiją ir gali būti nubaustas per AFerry

apgyvendinta nuo neolito laikais sala buvo kolonizuota graikų į 575 BC, kuris vadinamas salą Meligunis. Graikų ir romėnų griuvėsiai vis dar matomas Diana rajono archeologijos parkas.

Dėl savo švelniu oru ir kvapą kraštovaizdžio giliai urvus ir stačių uolų iš Lipari sala yra ideali atostogų vieta. Be gražių paplūdimių rasite ugnikalniai, pilis, šilumos kurorto, vandens sportas ir puikus žvejybos dėmės.

Keltai į ir iš Lipari

SNAV yra naujausias ir greičiausias laivyno Viduržemio sudarytas daugiausia iš povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

"Laisvės Linijos , veikia 25 greitaeigių laivų flotilę, kiekvienas laivas, įrengtas su kambarius su oro kondicionieriumi, TV, muzika, foteliuose ir borto baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

Lipari uosto įrenginių

Lipari uostas yra mažas ir užimtas ir siūlo patalpų ir paslaugų įvairovę.

Kelionė į Lipari

Galite pasiekti Lipari jūra iš keltų uosto Neapolio (Napoli italų). Lipari taip pat yra įsikūręs aplankyti kitus Aeolian salas.

Lipari Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Siremar

NUOVO TERMINAL ALISCAFI Sottomonastero - Porto Marina Lunga , 98055 LIPARI (ME) , Italy

SNAV

Via Francesco Crispi, I-98055 Lipari, Italy

Liberty Lines

NUOVO TERMINAL ALISCAFI Sottomonastero - Porto Marina Lunga , 98055 LIPARI (ME) , Italy