Limnos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Limnos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Lemnosas su AFerry. Jūs galite naudoti Limnos imtis keltai aplink Šiaurės Egėjo jūros salos ir į Graikiją. Buities paslaugos Šiaurės Egėjo jūros salos yra iš Lemnosas į Mytilene, o keltai toli nuo Šiaurės Egėjo jūros salos plaukti į Kavala.

Limnos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Lemnosas yra valdomas Hellenic Seaways. Kai ieškote keltu į Lemnosas mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Limnos keltai su Graikijos Seaways yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Lemnosas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Limnos keltai
  • Limnos keltai
  • Limnos keltai

Apie Limnos

Limnos yra vienas iš mažiau žinomų Graikijos salų, ir kaip toks yra ne toks populiarus tarp turistų kaip kai kurie iš didesnių Graikijos salų. Kaip, pavyzdžiui, Limnos išlaikė savo autentišką graikų žavesio ir tradicinių būdų.

Limnos pasigirti nuostabiais paplūdimiais, daug archeologinių vietų ir puikus, nepaliestų kraštovaizdį. Limnos "pagrindinė miestas, Myrina, guli ant salos vakarinėje pakrantėje ir ypatybės A Venecijos pilį griuvėsiai, taip pat vietos patogumų, pavyzdžiui, baruose ir restoranuose. Limnos yra žinomas dėl savo tradicinių vietos produktų, tokių kaip sūris, vyno, medaus ir makaronų.

Limnos uosto įrenginiai

Limnos keltų uostas yra Myrina, salos sostinės, ir yra netoli miesto daug patogumų ir paslaugų.

Limnos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas