Liepojos į Travemünde Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 4 perėjimų per savaitę
    26 valandos
    Gauti kainą

Liepojos į Travemiundėje keltas jungia Latviją į Vokietiją ir valdo Stena Line.

Užsakyti Liepojos į Travemiundėje keltu šiandien su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Liepoja. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Liepojos į Travemiundėje

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Liepoja Travemünde maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Liepojos į Travemiundėje todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Liepojos į Travemünde keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Liepojos į Travemiundėje maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Liepojos į Travemünde keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Liepojos į Travemünde keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Liepojos į Travemiundėje. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Liepojos į Travemünde maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Liepojos į Travemünde keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Liepojos į Travemiundėje yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Liepojos

Leipaja yra vidutinio dydžio uosto įrengti keleivinių ir krovininių laivų ir yra puikus pradinis taškas Vakarų Latvijoje su puikiu kelių ir geležinkelių jungčių su likusia šalies dalimi.

taip pat didelis ir Cosmopolitan miestas ant Batlic pakrantėje. Čia rasite Mediniai namai, Art- Nouveau pastatų, taip pat sovietinių laikų apartamentus. Taip pat yra žalia parkai punktyras visame mieste.

Liepoja žinoma Latvijoje kaip "miestas, kuriame gimsta vėjas" galbūt dėl to, kad jūros vėjas ir yra himnas, skirta miestas su toks pat vardas. Netoliese miesto, šiandien galite rasti didžiausią vėjo jėgainė šalyje - patvirtinantis, tik kodėl miestas turi tokią vėjuotą reputaciją.

Turistai gali būti domina apsilankymą miesto centras su daugybe gražių istorinių bažnyčių ar Pajūrio parkas su balto smėlio paplūdimiais. Šiaurinėje priemiestis Karostas taip pat verta aplankyti. Tai buvo slaptas karinis tabore, bet dabar yra pagrindinė atrakcija turistams ir retas žvilgsnis į Lavija komunistinės praeities. Kitos sritys turistams yra Vecliep ā ja, ezerkrasts, kuris yra artimas liep ā ja ežero ir Karosta paplūdimiai su savo vaizdingas susprogdino fortai.

Apie Travemiundėje

"Nustatyti kaip Liubeko regione, Travemiundė yra senas vokiečių pajūrio kurortas ir vis dar yra labai populiarus su šeimomis. Travemünde siūlo jums viską: didelis atviras, romantika, kultūros ir sporto. Galite imtis ekskursijos ant dviračio ar arklių traukiamais vežimais, pasivaikščioti ant paplūdimio Promenada, eikite apsipirkti Vorderreihe arba mėgautis paplūdimio, kuris yra 4,5 km ilgio ir platesnis nei bet kuri kita paplūdimio Vokietijos Baltijos jūros pakrantėje.

yra daug pamatyti ir nuveikti Travemünde, lankytis senas burlaivis Passat metinį smėlio paminklas atveju. Travemiundė taip pat gali pasigirti daug įdomių muziejų, tokių kaip Šv Onos muziejus, kuris yra buvęs vienuolynas būsto meno ir interjero reikmenų nuo viduramžių iki 1800; Gamtos Istorijos ir aplinkos muziejus; ir lėlių teatras ir muziejus.