Liepaja keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Liepojos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Liepoją su AFerry. Keltai į Liepoją, Latvijoje, yra iš Vokietijos. Jūs galite imtis keltu į Liepoją iš Travemiundėje.

Liepojos keltas Įmonės

Keltai į ir iš Liepojoje valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Liepoją, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Liepaja keltai su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Liepoją bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Liepaja keltai
  • Liepaja keltai
  • Liepaja keltai

Apie Liepojos

Leipaja yra vidutinio dydžio uosto įrengti keleivinių ir krovininių laivų ir yra puikus pradinis taškas Vakarų Latvijoje su puikiu kelių ir geležinkelių jungčių su likusia šalies dalimi.

taip pat didelis ir Cosmopolitan miestas ant Batlic pakrantėje. Čia rasite Mediniai namai, Art- Nouveau pastatų, taip pat sovietinių laikų apartamentus. Taip pat yra žalia parkai punktyras visame mieste.

Liepoja žinoma Latvijoje kaip "miestas, kuriame gimsta vėjas" galbūt dėl to, kad jūros vėjas ir yra himnas, skirta miestas su toks pat vardas. Netoliese miesto, šiandien galite rasti didžiausią vėjo jėgainė šalyje - patvirtinantis, tik kodėl miestas turi tokią vėjuotą reputaciją.

Turistai gali būti domina apsilankymą miesto centras su daugybe gražių istorinių bažnyčių ar Pajūrio parkas su balto smėlio paplūdimiais. Šiaurinėje priemiestis Karostas taip pat verta aplankyti. Tai buvo slaptas karinis tabore, bet dabar yra pagrindinė atrakcija turistams ir retas žvilgsnis į Lavija komunistinės praeities. Kitos sritys turistams yra Vecliep ā ja, ezerkrasts, kuris yra artimas liep ā ja ežero ir Karosta paplūdimiai su savo vaizdingas susprogdino fortai.

Keltai iš ir į Liepoją

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat pasirinkimas komfortabilių en-suite kajutėse.

"Stena Line" yra vienas iš didžiausių ir labiausiai žinomų keltų kompanijų Europoje ir esate tikri, kad turite puikią buriavimo patirtį laive savo keltu į arba iš Liepojos.

Kelionė į Liepojos uostas

automobiliu ,
Jei keliaujate nuo sostinės Rygos, keliauti į jumala ant A220 ir išvažiuokite Roznieki prie A218 į centrą Liepojos. Iš čia uosto yra gerai ženklu ir lengva rasti.

Traukiniu ,
Traukiniai nuo sostinės Rygos užtrukti apie penkias valandas pasiekti Liepojos ir yra du traukiniai per dieną. Vienas traukinys išvyksta ryte ir kita vakare. Bilietai nėra brangūs.

Liepojos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Stena Line

Brivosta 46 piers, Liepaja, LV-3405, Latvia