Liberty Linijos

Liberty Linijos
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Liberty Lines keltu į Siciliją ir Aeolian Islands nuo žemyninės Italijos, per Favignana, Panarea, Lipari, Stromboli, Levanzo ir daugiau uostus. AFerry visada turi pigūs kainas Laisvės Linijos ir naujausiais specialius pasiūlymus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Liberty Linijos Maršrutai

   Laive su Laisvės linijų

   Laisvės linijos veikia 25 greitaeigiai laivai, įskaitant keltų, katamaranais ir vienkorpusinių. Laivų laivyne dauguma gali atlikti daugiau kaip 200 keleivių, ir turi aukšto lygio laive įrenginių.

   Kiekvienas laivas turi kambarius su oro kondicionieriais, TV, muzika, foteliuose ir lokomotyvo juostą, kur patiekiama: užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

   Taigi, ar jums pasirinkti Favignana Levanzo keltu, Lipari Ginostra paslaugos, arba bet kuri kita laisvė Linijos buriavimo, jūs surasite daug su AFerry!

   video

   Liberty Linijos YouTube video