Leverburgas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Leverburgas yra antras pagal dydį kaimas išorinėje Hebridų. Jis įsikūręs ant Harris salos ir iš pradžių buvo žinomas kaip "obbe", tačiau vėliau pervadintas Leverburgas po Viešpaties Leverhulme kurie pirko iš Pietų Harris visumą. Yra daug pamatyti Leverburgas tokių kaip Šv Clements Bažnyčią, MacGilvery centro ir šventyklos parke, Seallam, genealogijos tyrimų centras ir daug daugiau.

  • Leverburgas keltai
  • Leverburgas keltai
  • Leverburgas keltai

Apie Leverburgas

Taip pat yra nardymo galimybės at rodel iš Stassa, priklausanti garlaivis Stassa tiems, kurie domisi tam tikru povandeniniu patirties avarija. Be to, daug kruizai taip pat galima gauti iš Leverburgas išilgai Harris Isle pakrantėje su daugybe balto smėlio paplūdimiai savo žinioje.

Pagal Leverburgas centre, ten yra mini rinkos vieta, kur galima rasti, bakalėjos parduotuvė, amatų parduotuvė, kavinė ir pašte.

Leverburgas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Caledonian MacBrayne

Leverburgh Harris Ferry Terminal, Isle of Harris, HS5 3UB, Scotland