Levanzo keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Levanzo yra mažiausias iš Egadijos salos, nuo vakarinės pakrantės Sicilijos. Uostas yra dalis nuostabus mėlynas uosto, kad bus užfiksuoti savo širdį iš pirmo žvilgsnio. Saloje gyvena vos 200 žmonių, uostamiestyje yra vienintelė gyvenvietė.

Keltai iš Levanzo plaukti į kitas Egadijos salos Marettimo ir Favignana ir Trapani uosto Sicilijoje. Jūs galite užsisakyti Levanzo keltai su AFerry.

Specialūs pasiūlymai

  • Levanzo keltai
  • Levanzo keltai
  • Levanzo keltai

Keltai į ir iš Levanzo

Siremar a> , jūs rasite patogų sėdėjimo panoraminiais vaizdai pro didelius langus laivo. Keltai tarp Egadijos salos Sicilija yra fastcraft laivai su povandeniniais sparnais ir gali pasiekti greitį iki 40 mazgų. Šie maršrutai yra prieinama tik pėsčiaisiais keleiviai.

Snav Linijos " veikia 25 aukšto laivyno -speed laivai, kiekvienas laivas įrengtas kambarių oro kondicionieriumi, TV, muzika, foteliuose ir borto baras tarnauja užkandžiai ir užkandžiai. Greičiausias laivai gali pasiekti greitį 36 mazgų.

Užsisakykite keltu į šiandien apsvaiginimo saloje Levanzo su AFerry. Mes tikrai nesigailėsite, kad lankotės!

Kelionė į uostą

Kadangi sala yra labai mažas, su, iš tiesų, beveik jokių naudojamų kelių, gauti ir iš uosto nėra sudėtinga ir yra geriausia padaryti pėsčiomis.

Levanzo uosto įrenginių

Kadangi uostas yra toks mažas, nėra realių įrenginiai. Tačiau nereikia būti ir yra netoliese restoranai, kambariai ir kavinės, kurie gali patenkinti savo poreikius, kaip jums laukti savo kelto.

Apie Levanzo

iš Levanzo sala yra viena iš trijų pagrindinių salų, kurios sudaro Egadijos salos Viduržemio jūroje ir slypi Trapani provincijoje. Levanzo yra maždaug 6 kvadratinių kilometrų su aukščiausia salos Būdamas Pizzo Monakas su 278 metrų aukščio. Uostas yra ties salą su gyventojų sutelkta aplink uostą širdį. Levanzo yra žinomas dėl "Grotta del Genovese" su neolito urvas paveikslų ir paleolito graffitoes. Levanzo senovės pavadinimas buvo "Phorbantia", kuri yra augalų rūšis, kuri auga saloje.

Levanzo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Siremar

Via Calvario, 91023 Levanzo TP, Italy

Liberty Lines

, 91010 Levanzo TP, Italy