Levante keltai

Levante keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

"Levante keltai yra novatoriškas ir ambicinga įmonė, teikianti paslaugas tarp žemyninės Graikijos ir Jonijos salų Zakynthos, Ithaki, Kefalonia ir Sami. Jūs galite užsisakyti Levante Keltai su AFerry.

Žiūrėkite žemiau detalus grafikas informaciją ir geriausiomis kainomis klientai rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
4
Trumpiausias pervažiavimas:
Killini - Zante
1 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:

Levante keltai Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Laive su Levante keltai

  Levante keltai veikia trijų laivų laivynas; Fior di Levante ", Marė di Levante" ir Speedrunner III ,. Kiekvienas laivas visiškai oro kondicionieriai ir patogios holai su televizoriais ir wifi, lauko krėslų ir užkandžių baras, kuriame maisto ir gaiviųjų gėrimų.


  Apie Levante keltai

  "Levante keltai siekia būti viena iš geriausių jūrų transporto bendrovių Graikija, ir pasaulis. Laivai yra įrengta labai aukštų standartų, daug dėmesio skiriant patikimumo ir dažnumo reisų.


  "Nesvarbu, ar pasirinksite Levante keltai Zakintos Killini maršrutą, Patras samių paslaugos, arba bet kuri kita Levante keltai buriavimo, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.

  video

  Levante keltai YouTube video